Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. kiedy moto jest na luzie dochodza z silnika delikatne stuki ktore cichna z chwila wcisniecia sprzegla - tylko na goraco. co to jest?

 

Jak to co to? Honda. To jest normalnie.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. kiedy moto jest na luzie dochodza z silnika delikatne stuki ktore cichna z chwila wcisniecia sprzegla - tylko na goraco. co to jest?

jeśli te dźwięki dochodzą z prawej strony silnika i milkną w momencie naciśnięcia klamki sprzęgła, to wydaje je właśnie ono (sprzęgło) - jest to normalne dla tego modelu :icon_question: ...no chyb że są "nie delikatne" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie ja leje do moto full syntetyk 7100,ja wam cos powiem na wymianie niezaoszczedzasz

 

 

-teraz ja mam pytanko do was bede zmienial tarcze hamulcowa przednia i pytanie jest zwiazane z przykreceniem jej tzn czy te srubki imbusowe co sie wkreca do felgi to na sucho je wkrecic czy na jakims specjalnym kleju sie je osadza (wkreca),czy wystarczy dobrze dokrecic ??,noj czy klocki musze wymienic jak jezdzilem chwile na krzywej tarczy???

doradzcie koledzzy!! dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli te dźwięki dochodzą z prawej strony silnika i milkną w momencie naciśnięcia klamki sprzęgła, to wydaje je właśnie ono (sprzęgło) - jest to normalne dla tego modelu ;) ...no chyb że są "nie delikatne" ;)

 

 

 

To mnie uspokoiliście, Ja swoją kupiłem po szlifie na lewą stronę i klamka sprzęgła była jak chińskie 8. Do tego musiałem wymienić dekiel od silnika.

Odpaliłem i zauważyłem że właśnie coś wali jakby z kosza sprzęgłowego.

Rozumiem że rzęrzenie przy 5tyś obrotów można zaliczyć do wymiany łańcuszka ? :P Od thundera będzie pasował do tego modelu (CBR F4i Sport) ?

 

Pzdrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...