Skocz do zawartości

DKW KS 200 i NSU 201 ZDB


loopy1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolicie , że sie pochwalę moim znaleziskiem :D . Po dłuzszym okresie szukania w koncu trafienie, ktore strasznie mnie rajcuje. Własciciel zgodził sie oddac NSU w zamian za remont DKW. Pojde na ten deal we wrzesniu, jak zarobie troche kasy na wakacjach. Narazie kompletuje literature do sprzetow i robie rozpoznanie dotyczace fachowcow w moim wojewodztwe.

 

Tu foty :) http://www.megaupload.com/?d=0PYRSBLC

 

Nalezy odczekac minutę i mozna sciagac klikajac w "Download". Wielkosc pliku to okolo 13 MB. Czasami za duzo ludzi z Polski sciaga dlatego trzeba probowac o roznych porach dnia i nocy.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nsu bede prawdopodobnie potrzebował silnika, bo z oryginalnego niewiele zostało. Na zdjeciach widac cylinder z głowicą, karter i skrzynie biegów. Wał na pewno jest rozwalony, tłok jest ale chyba zatarty...

 

Moze ktos z Was ma taki silnik na zbyciu?

 

Moze ktos z Was jest z opolskiego i wie do kogo moglbym sie zwrocic w sprawie remontu silnika obu tych moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem znac na PW, ale i tu napisze:

sam skladam DKW KM 200, sluze pomoca. mam troche zdjec na kompie, troche literatury - moge sie tym podzielic

 

pozdro dla DeKaWowcow ;)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzis do goscia i zrobiłem dokładne rozpoznanie, co jest a czego nie ma. Przy okazji nastapiła mała zmiana planow. Własciciel powiedział, że sprzeda nam DKW za 2000, pod warunkiem, że pomozemy mu w remoncie NSU. Najpierw sie troche wqrzyłem bo mowił, ze NSU bedzie moje, ale gdy troszke ochłonąłem dotarło do mnie, że to i tak swietny interes! Bez dłuższego gadania zapakowałem silnik DKW, zeby go zakonserwowac i wyczyscic. Nie dałem facetowi narazie nawet złotówki ;) Rowny z niego gosc i postaram mu sie pomoc w naprawie tego NSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...