Skocz do zawartości

DKW - było, czy nie??


Matołusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko z nieswojej branży, bo pytanko dotyczy "Germańca". Czy jest to możliwe że około 57r. były produkowane jakieś motocykle DKW? Jeśli tak to jakie, jak z ich popularnoscią, poszukiwalnością, pozycją cenową na rynku??

 

http://dkw-geyer.com/DKW-Geyer/e/technik/dkwtypen-n.htm

jeszcze coś takiego znalazłem, ale ja nie szprecham... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak znalazłeś w necie takowe sprzęty to co sie pytasz?? na rynku sie trafiają ale jakoś nie są hitami cenowymi. wiadomo wszystko co powojenne dwusówowe i nie polskie jest po cenie złomu....

na allegro byla taka dykta niedawno, brak zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj zgodzic sie nie moge bo cene ksztaltuje rynek i za niewielkie pieniadze ciezko jest cokolwiek wyrwac :D Jesli chodzi o ta DKW to ja nia bylem zainteresowany bo posiadam NZ 250 i tak czlek byl zaslepiony poszukiwaniem na dawce, szczegolnie lakomym kaskiem jest puszka pradow, stacyjka i predkosciomierz, ze nie doczytalem iz chodzi o 350, poza tym byla ograbiona ze wszystkiego co cenne....

:)

 

P.S.

Ale gdyby cos ktos wiedzial na temat tych czesci to prosze o kontakt... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu czytaj że dokładnie :) mowa o dyktach powojennych, a takich jest mało i z częściami jak na lekarstwo. o wszelakiej maści NZ, SB, KS to już trochę inna bajka ale tylko jak są kompletne i w dobrym stanie to jako takie pieniądze można dostać. Z tymi powojennymi to jest tak sobie towar nie jest za bardzo chodliwy.

a części to faktycznie są po zajebistych cenach(do tych <44r) pucha prądów do SB500 poszła za 800 zł...

ale wszystko można znaleźć taniej jak się tylko dobrze szuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze zdradzic mi tajemnice jak to szukac zeby taniej kupic..

 

hmmm trzeba docierać do źródeł, niestety klimat staje sie pustynny :(

na bajzlu można trafić ale to zanim sie rozpocznie oficjalnie... no i zostaje dobry wywiad na wsiach gdzie czasami co sie jeszcze trafia, i oczywiście znajomości z okolicznymi złomiarzami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...