Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) ELO ELO !!

BrowaR Pisze się na 100 % o ile termin bedzie w październiku !!

 

Wezme se wiadro piachu i zrobie Astarte niespodzianke!! :P :clap: :clap:

 

PoZdRo !!

 

 

PS. Broda a kukułe zrób z litra spirolu na 3 portery :D zobaczysz różnicę :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme se wiadro piachu i zrobie Astarte niespodzianke!! :) :clap: :clap:

Browar kochany mój... na następnym Rybolu na twoim moto nie bedzie ziarenka piasku, będzie WIELKA KUPA ZIEMI :D która zostanie wyrzucona spod kół mojej kochanej bestii :P

To co było na niej ostatnio to przy tym pryszcz :clap:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no zobaczymy ! ! !

 

Jeśli to był żart to mało śmieszny :) takich rzeczy się poprostu nie robi ... to chamskie i tyle ! ! ! Jak chcesz kręcić w ziemi to spoko ja nie mam nic przeciwko temu, tylko przy tym powinna obowiazywać jedna zasada! UPEWNIĆ SIĘ CZY INNE SPRZĘTY NA TYM NIE UCIERPIĄ !! inaczej to troche dla mnie nie szanowanie czyjeś miłości .... i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: no zobaczymy ! ! !

 

Jeśli to był żart to mało śmieszny :evil: takich rzeczy się poprostu nie robi ... to chamskie i tyle ! ! ! Jak chcesz kręcić w ziemi to spoko ja nie mam nic przeciwko temu, tylko przy tym powinna obowiazywać jedna zasada! UPEWNIĆ SIĘ CZY INNE SPRZĘTY NA TYM NIE UCIERPIĄ !! inaczej to troche dla mnie nie szanowanie czyjeś miłości .... i tyle .

Widzę Browar, że nerwowy jesteś :( Łyknij sobie piwka to ci przejdzie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba Ci się to czy nie poprostu dałaś ciała .

Nikomu nic nie dawałam :buttrock: :evil:

A zakopanie CBR-y (czy tobie się to podoba, czy też nie) mnie osobiście BARDZO zadowoliło :flesje:

 

Czekam na replay... bo już wkręciłam się w tą konfrontację :(

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Astarte tu nie chodzi o żadną konfrontację, chodzi zwyczajnie o szanowanie cudzego sprzęta, spojrzenie czasami dalej niż własny nos ... i jak juz wcześniej powtarzałem ja nie mam nic przeciwko zakopywaniu moto i wszystko fajnie tylko czy to tak trudno szanować przy tym inne motocykle stojące obok ????

Mogłaś sobie moto tak ustawić żeby nie szkodzić przy tym innym, no chyba że to aż takie trudne dla Ciebie... jeśli się myle to mnie poprawcie ale dla mnie to poprostu chamskie i tyle.

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał to być porządny temat - na temat :crossy: następnej zajebistej imprezy w Rybolu, a zrobiła się za przeproszeniem... kupa :evil:

 

Jeżeli Cię to zadowoli to: jestem chamską babą, która specjalnie i z premedytacją obsypała twoją cudowną maszynę przynajmniej "dwoma tonami" ziemi, nie zważając na to, że twoje wycackane cudo będzie miało na sobie ogromne ilości piasku ;) Oczywiście także specjalnie ustawiłam tak motocykl, aby tylko twoje moto zostało obsypane najbardziej, nie szanuję sprzętów innych ludzi, w szczególności Twojego, dlatego nie mówiłam kilkakrotnie że będę "kopać" i rozgrzewanie maszyny nie trawało 5-10 min aby dać szansę na usunięcie sprzętów. Jednym słowem jestem ZŁA do szpiku kości :buttrock: Idę utopić smutki w butelce wódki...

 

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Niech mój niegodziwy i zły uczynek zostanie wybaczony. Kalam się, kalam się :(

 

Poważnie przepraszam :flesje:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ???? Tylko przepraszam ????? Browar ja bym tego tak nie odpuścił !!! Jedziecie na Węgry ? TAK ??? :( Postawisz Astarte antałek przedniego Węgrzyna, Browar odstąpi mi połowę za pomysł i się wybaczy, nie ? Ta zniewaga winka wymaga ! :buttrock: Browar Ty mnie słuchaj, a będziemy chlać winko za free !!!

 

 

Wracając do tematu ... Wy to macie zryte berety ... :flesje: Jeszcze kac wam nie minął a już się na zakończenie sezonu szykujecie ...

A może coś w połowie sezonu, bo taki smutny ten temat trochę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no i czy to jakis zabytek :flesje:

 

PROT - Ty to masz łeb !! wchodze w ten układ ;) uchlejemy astarte postawi nam po baniaku winka na drugi dzine nie bedzie nic pamiętać i wmówimy jej że jeszcze nie postawila a obiecała i koło się zamyka ! :buttrock: :crossy: i za darmo chlanie przez 4 dni !! Jest tylko jeden warunek że musimy podtrzymywac jej faze i w odpowiednim momencie powiedzieć żeby postawiła :flesje: :evil: hehe

 

Do zobaczenia w goorce!!

 

 

PS. Krasnal kombinuj coś bo jak wrócimy z wyngier to trzabędzie przeplukać żołądki jakaś kukuła po tych wszystkich winach :( :biggrin:

 

 

PoZdRo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...