Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zniszczyles opone za 800 zl a mogles kupic dzieciom czekolade :biggrin:

i jeszcze macie czelnosc nazywac sie motocyklistami :icon_exclaim: normalnie rzeznicy!!! :cool: :clap:

:biggrin: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kolejny meeting n abługarskiej - dzisiaj powinienem juz miec gotowa R1 - chcoiaz pewnie jakies lekki psychiczne bede bo nie kupilem nowego łancucha tylko stary naprawiam :icon_exclaim:

 

Zeby wszyscy zdąrzyli przeczytac posta proponuje umówic sie na konkretny dzien -- generalnie mi pasuje zawsze takze ustalmy jakis dzien tak zeby wszystkim pasowało i heya :biggrin:

Edytowane przez Pablo2x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjjjjjjjaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk mmmmmmmmmmooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa ooooooooooppppppppppppoooooooooonnnnnnnnnnnneeeeeeeee :biggrin: :cool:

 

 

 

za 800m zeta spalic nie do wiary ziuT ma racje mogles kupic czekolade i ja rozdac bidakom..

:icon_exclaim: info dla naszego ulubienca od opon :clap: wszyscy wiedza dla kogo ja dzisiaj swoja opone ze 800 zeta dzisiaj pociolem nozem bo mnie juz wkorzala na maksa.. nic sie nie martw mam juz nowego michelina pilota bede go namietnie palil na lechu zapraszam

 

marco pozdro i nastepnym razem blache lepiej zdejmij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo bym sie cieszyl na ten filmik Krystianen :wink: wiec jak mozesz to go gdzies wrzuc :) bede baaaaaaaaaaaaardzo wdzieczny. Pozdrawiam.

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten Poznan maly :) ,a ten dymek to tak calkiem przypadkowo :P dzis zmienialem oponke z tylu wiec sam rozumiesz :icon_twisted: :rolleyes: Pozdrawiam. Male pytanko - spotykamy sie jakos w weekend by polatac?? Jakies propozycje??

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja chetnie tez bym cos porobil w weekend. Moze sie jakos umowimy na bulgarskiej?? sobota lub niedziela kolo 15?? albo kolo 12?? tylko zeby sie cos wiary zebralo do jak bedzie nas malo to kiepska bedzie zabawa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Jestem z poznania i chetnie bym popatrzył jak jeździcie :icon_razz: co prawda nie mam tak mocnej maszyny jak wy (suzuki rg 80) ale jezeli bym wam to nie przeszkadzało to wpadłbym też na bługarską :clap: :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...