Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dymek wygrał

no i rozwiązanie quizu :)

http://img176.imageshack.us/my.php?image=dscf5681sp4.jpg

 

ja ja ja wiem co to jest to jest to co miało byc wczoraj o 20:51, czyli zacmienie księżyca

za tą odpowiedź :D należy się specjalna nagroda:

specjalnie dla Laski wyjazd na wyspę dziewiczą :icon_mrgreen:

po jego powrocie nazwa będzie już nieaktualna ;)

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i troche polatalismy :crossy: radas nie stresuj tak mamuski bo kobita by o malo co zawal dostala od tych gum :banghead: no i oczywiscie w miejscowej gazetce bedzie chuczalo bo taka atrakcja jaka zescie z ibiza zaprezentowali to nie zdarzyla sie pewnie jeszcze nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radas nie stresuj tak mamuski bo kobita by o malo co zawal dostala
oczywiscie w miejscowej gazetce bedzie chuczalo bo taka atrakcja

ale jaja mamuska mi dzwonila 100 razy czy napewno do domu dotarlem a najlepsze jest to ze jak odjechalismy to radiowoz przyjechal i nas szukali hahahahaha stary mowi ze we wsi go zlinczuja tera hahahah

 

ale wypad rewelacja przynajmniej dla mnie tylko na A2 troche mi sprzet zaniemogl nie te przedkosci

 

marco zarzuc jakies fotki z wiochy

Edytowane przez radek320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat: "no i oczywiscie w miejscowej gazetce bedzie chuczalo bo taka atrakcja jaka zescie z ibiza zaprezentowali to nie zdarzyla sie pewnie jeszcze nigdy"

 

że co ? mówita serio ? jezeli tak co mówcie w jakiej ! zrobie se skan, powiększenie, wydruk i powiesze na ścianie :cool:

 

więc niestety mój patent na żarówki H4 nie zdał egzaminu ! fuck :) za bardzo się grzeje i topi owiewe ;( więc pozostaje przy starych !

 

a i spawania nie odebrałem, bo koleś olał sprawe :crossy: :banghead: w poniedziałek zawoże do Poznania i moze od ręki zrobia !

 

pozdrówki - do zoba niebawem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...