Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. pogoda sie calkiem popsula na dlugi weekend ale mam nadzieje ze jak tylko sie poprawi to gdzies sobie polatamy. Szczerze to myslalem by sie wybrac do tego Wolsztyna. Pozdobno jest tam calkiem ciekawie. Moze w niedziele lub poniedzialek? o ile zrobi sie cieplej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Kąkolewa a ja dopiero teraz sie o tym dowiaduje, oj Marco jak mogles nie poinformowac mnie osobiscie :D jesli pogoda bedzie ok to sie pisze na 100% a jak bedzie jako tako to mozna polatac na bulgarskiej. Zreszta opcji jest duzo a ja pisze sie na wszystkie :) Pozdrawiam :D

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje wam coś co napisali w tygodniku poznańskim z 28 kwietnia odnośnie rozpoczęcia sezonu. Tekst jst krótki, ale i tak sie naśmiałem. oto cytaty:

 

"Na starym rynku mogliśmy zobaczyć motory prawie wszystkich firm produkujących motocykle światowej marki: Yamaha, suzuki, Honda, Cavasaki czy Harley Davidson. Najdroższy motor Harley Davidson za prawie 200tyś zł. A najtańszy za ok. 10tyś. - Simson (,,,) Dużym zainteresowaniem cieszył sie również oryginalny z 1942 roku Junak DKW N2350. (...)

 

Pisali jeszcze inne ciekawe rzeczy o CB 750 do której na części trzeba czekać pół roku i o Annie która na swoim motocyklu piaggio osiąga 80km/g :icon_razz:

 

uśmiałem sie jak zadko :icon_razz:

Edytowane przez mati1411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje wam coś co napisali w tygodniku poznańskim z 28 kwietnia odnośnie rozpoczęcia sezonu. Tekst jst krótki, ale i tak sie naśmiałem. oto cytaty:

 

"Na starym rynku mogliśmy zobaczyć motory prawie wszystkich firm produkujących motocykle światowej marki: Yamaha, suzuki, Honda, Cavasaki czy Harley Davidson. Najdroższy motor Harley Davidson za prawie 200tyś zł. A najtańszy za ok. 10tyś. - Simson (,,,) Dużym zainteresowaniem cieszył sie również oryginalny z 1942 roku Junak DKW N2350. (...)

 

Pisali jeszcze inne ciekawe rzeczy o CB 750 do której na części trzeba czekać pół roku i o Annie która na swoim motocyklu piaggio osiąga 80km/g :icon_razz:

 

uśmiałem sie jak zadko :biggrin:

 

Ze tak tylko zapytam --- a co to ma wogole wspolnego z tym tematem????????????????? Nie chce sie powtarzac ale po to go zalozylem by umawiac sie na wyjazdy a nie pisac o innych pierdolach. Prosze o tym pamietac. Dzieki. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda w poniedziałek ma byc jeszcze do dupy ale od wtorku poprawa - wiec we wtorek mozna juz planowac smiganko na bługarskiej lub kąkolewo - spróbuje załatwic wjazd na Bednary np na sobote - ale dam jeszcze dokładne info

 

A w tygodniku poznanskim to rzeczywiscie same ciekawe rzeczy :icon_razz: zeby jeszcza ta Ania loda robiła :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nam ta pogoda chyba na zlosc robi.

 

uwaga do wszystkich POLICJA MA AKCJE MOTOCYKL :icon_razz:

co oznacza ze musimy uwazac, wiekszosc policjantow to normalni ludzie i sa spoko ale jak w kazdym srodowisku trafieja sie tzw. KWIATY wiec uwazajcie na siebie.

 

kiedy znowu polatamy po miescie trzeba troche halasu narobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam wszystkich zadowolonych z dzisiejszej pogody!

 

 

na jutro mam taki pomysl:

z racji ze mam pewne obowiazki w domu od jakiegos czasu to mam ograniczony czas na latanie

 

 

wiec moze umowcie wszystkich na lecha zanim sie zbierzecie ti jakies poltorej godz. potem zachaczcie o naramowicka i polecimy sobie biedrusko. murowana itd. a jak jakis ladny prosty kawalek aswaltu sie trafi to go zmeczymy troche.

 

najlepiej po poludniu

 

pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...