Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj być pocynić nowym wydechem a tu dupa. Kupiłem przedwczoraj disclocka i dzisiaj to sie na mnie zemściło :( pozbawiłem sie przedniego hamulca :evil: co prawda jutro juz na 90% będzie naprawiony (mam nagrane części) ale dzisiaj olewam jazdę do poznania na jednym hamulcu. Wiec bawcie sie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak mówiłem wcześniej ! na chwilkę wyjechałem, ale z tą zębatą w taką pogodę to los masakros ! przy stówie na piątym na dodanie gazu mnie bokiem stawiało :icon_razz: choć z drugiej strony można niezłe drifty se poćwiczyć ! :icon_mrgreen: gdzie jest słońce ? :) halo słoneczko :P

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Co za lipa ale pogoda do dupy :icon_razz: :) Sloneczko gdzie jestes

 

Masakra jeszcze dwa dni temu narzekalismy co za upał (wręcz gorącz) a dziś dolina nie mozna moto latać bo leje jak tak dalej bedzie to na tor sobie deszczówke założe :icon_mrgreen:

 

Fat to twoje ogłoszenie tej oponki?? Gdzie moge obejrzeć ta opone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SZANOWNE GRONO MOTOCYKLISTEK I MOTOCYKLISTÓW Z POZNANIA

 

Mam taką gorącą prośbe potrzebuje wynając mieszkanie 3 pokojowe dla trzech dziewczyn studentek. Super by było. gdyby było blisko ASP. Jeżeli by ktoś coś wiedział to bardzo prosze :buttrock:

 

Z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam taką gorącą prośbe potrzebuje wynając mieszkanie 3 pokojowe dla trzech dziewczyn studentek. Super by było. gdyby było blisko ASP. Jeżeli by ktoś coś wiedział to bardzo prosze :banghead:

 

 

 

3 pokojowego nie mam ale 2 pokojowe jak najbardziej jakbys byl zainteresowany to odezwij sie na gg

 

ps. fajne te koezanki :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te koleżanki mają jeszcze inne fajne koleżanki?? :banghead:

 

 

Ja...., no mogłam sie domyśleć, że tak bedzie :buttrock:

 

Ja pisałam poważnie. Nie, nie mają motorków i są zielone w tym temacie. To artystki - malarki -zielony temat dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...