Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj pedze po nowego Bike z Luzim i Norbim, mam nadzieje ze bedzie wszystko si :buttrock: i w niedziele na blugarskiem bede juz smigał nowym moto :cool:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo - nie gadaj :cool: dla mnie to jest ibiza :cool: :buttrock:

 

 

Luzi - na 100000 % to Janis a nie Ibiza - zreszta stałem niedaleko i widzialem ten moment kiedy przybijali piatke -

 

Riko- powodzenia - oblookaj dobrze motocykl zebys nie kupil szrota po mega strzale - korwa szkoda ze nie mam czasu zeby jechac z wami to bym doradził - widzialem juz niejednego szrota doprowadzonego do stanu idealnego i dobrze wiem po czym to poznac - pomimo ze na pierwszy rzut oka wyglada idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pedze po nowego Bike z Luzim i Norbim, mam nadzieje ze bedzie wszystko si :buttrock: i w niedziele na blugarskiem bede juz smigał nowym moto :cool:

 

Widze ze kolejna flaszka sie kroi...:cool:

Co do ewentualnego wyjscia w sobote to ja musze spasowac, sesja w toku...

Ale spoko, spoko wszystko sie nadrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Tomaj zrobimy Nehowi sesje fotograficzna jutro na imprezcfe, jutro obecnosc obowiazkowa przeciez Neh obchodzi urodzxinki, no i przy okazji opijemy moje nowe moto :buttrock:

 

Jeszcze raz dzieki Norbi i Luzi ze pojechaliscie ze mna pozdrowienia dla wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za padlina jest

 

ładna padlina ładna :D

 

 

http://borg.celinternet.pl/priv/mientus/foto/1a.jpghttp://borg.celinternet.pl/priv/mientus/foto/1a.jpg

 

niewiem czy bedzie działał link...ale to jest to:))) troszku sie targowaliśmy...i poszła godnie;)

p.s. W Łodzi w maku oszukuja na HAMBURGERACH :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...