Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kilka osób się pytało więc wrzucam taką informację odnośnie banku krwi

poznańscy motocykliści mają swój bank każdy kto chce może iśc oddać krew z tym że oddaje się ja na konto 666 tak jak oddawaliśmy na ziuta i mówiło się że na Łukasza tak tu nasz bank ma kod 666 można oddawać w każdej punkcie na teranie całej wielkopolski

w tej chwili w banku nie ma nic krwi poprostu jest pusty

planowana jest pierwsza akcja zapełniania na 16.XII bo dopiero wtedy będziemy mogli oddawać

16.XII jest to sobota planowane jest zebranie czekolad i jakiejś kasy (jak zwykle kto ile może) aby kupić jakieś prezenty i następnie w niedziele akcja wypad do domu dziecka do Szamotuł zrobić świąteczny prezent dzieciakom

jak by co to pytajcie

 

ustaliliśmy jeszcze wspólnie ze Shrekiem że w związku z tym iż plakat dla ziuta nie doszedł do skutku to kase zebrana na plakat przelejemy na konto fundacji na poszkodowanego motocykliste

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administratorem banku krwi jest SHREKi gość odemnie z pracy Łukasz G. krew mozna oddawać już na konto 666 ale radze poczekac zeby oddać 16 grudnia i te czekolady co zostana uzbierane to bedą dla dzieciaków z Szamotuł zrobimy też zrzute i co kupimy jeszcze malchom.

 

z tego co wiem kazdy co odda krew bedzie zarejestrowan w ty panu chociazby przez nr. pesel i jakby co w razie czego dostane krew bez problemu. łównym załozeniem jest żeby to była krew dla motocyklistów a nie dla kazdego właśnie po to został stwozony ten bank.

 

Jutro Riko jak sie umawiamy na ten Rajd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł z tym bankiem krwi!!! :buttrock: , a ogladałem wasze foty z domu dziecka w szamotułach i mysle ze fajna sprawa :rolleyes: .Jesli bym chciał oddac krew i te słodycze i cos jeszcze dorzucić od siebie,to w jaki sposób mozna wam to przekazac... czy ustawka tego 16 grudnia i wtedy zbiórka.dobrze to pojmuje :) ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zawsze wszyscy musza mnie ignorować ? naipierw pisze posta, później na maila, na gg, eski, a i tak kończy się na tym, że muszę dzwonić !!! :icon_twisted: fuck :icon_exclaim:

 

tej chłopoki - rzadko kiedy wchodzę na inne tematy, ale mi się nawinęło !

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54187&st=0

 

postawcie się w jego sytuacji... nie bądźcie żyły ! kilka piwek można przelać co ?

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zawsze wszyscy musza mnie ignorować ? naipierw pisze posta, później na maila, na gg, eski, a i tak kończy się na tym, że muszę dzwonić !!! :icon_twisted: fuck :icon_exclaim:

 

tej chłopoki - rzadko kiedy wchodzę na inne tematy, ale mi się nawinęło !

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54187&st=0

 

postawcie się w jego sytuacji... nie bądźcie żyły ! kilka piwek można przelać co ?

 

Luzi to juz było neh o tym pisał :)

 

Jutro jest jakiś rajd po poznaniu Riko wie co i jak, ja jestem pilotem załogi :evil: wiec damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bym chciał oddac krew i te słodycze i cos jeszcze dorzucić od siebie,to w jaki sposób mozna wam to przekazac... czy ustawka tego 16 grudnia i wtedy zbiórka.dobrze to pojmuje :icon_twisted: ? pozdro

Tak jak napisałeś, ustawka będzie 16 grudnia w stacji krwiodawstwa i tam wszystko sie załatwi, tzn. czekolady i ewentualna zrzutka.

 

 

tej chłopoki - rzadko kiedy wchodzę na inne tematy, ale mi się nawinęło !

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54187&st=0

 

postawcie się w jego sytuacji... nie bądźcie żyły ! kilka piwek można przelać co ?

Luzi juz o tym pisałem w temacie o Ziutku, we wtorek u SZKIELETÓW ustaliliśmy że sianko zebrane na plakat dla MAŁEGO wpłacimy na konto tego chłopaka. Poza tym dodatkowo można cos jeszcze od siebie dorzucić.

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do banku krwi to za*eb... ze juz dziala, ja sie na 16 pisze, tylko ze na popoludnie ;]

16 to jest sobota więc lepiej sie dowiedz do której tam wtedy jest otwarte żebyś za późno nie dotarł.

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:icon_idea:

Wiadomość dla NIEZNISZCZALNYCH POZNAŃ, rusza kolejny etap znakowania naszego klubu jakim są koszulki klubowe.

Koszulki będą w kolorze czarnym z białym logiem (dużym na plecach) i małym na przedniej klacie (na lewj bądź prawej piersi, jeszcze do dogadania).

 

Istnieją dwie wersje kosztowe ::icon_eek:

 

1) zleceniefirmie zrobienia wszystkiego i wtedy koszt jednej koszulki poniżej 30 zł ( przy założeniu że będzie zamówione przynajmniej 20 sztuk owych koszulek)

 

2) wykonanie koszulek przez LUZIEGO, koszt wtedy ok 15-17 zł sztuka, (przy czym wszystko sami załatwiamy, koszulki farby i wszystko związane z tym, my się już tym zajmiemy, nadtuk będzie robiony metodą SITODRUKU)

 

Prosze o deklarowanie się kto i ile sztuk i najważniejsze jaki ROZMIAR koszulki !!!!!!!!!!!

 

Czekam na Deklaracje pozdrawiam wszystkich niezniszczalnych !!!!!!!!! i w ogóle wszystkich :crossy:

 

ps. proszę nie pisać czy mogę też sobie zamówić taka koszulkę, koszulki mogą zamówić osobynależące do klubu ( jeżeli nie jesteś pewny czy nalezysz :) to zajrzyj na naszą strone klubową i zobacz czy Twoja ksywka jest w zakładce EKIPA )

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

riko troche przekolorowił jak zwykle !

 

na allegro można dostać hurtem koszulki już za 5 zł !

http://www.allegro.pl/item137709862__2%5Dt...zja_rozm_m.html

ale lepiej trochę lepsze - powiedzmy 7 zł ! dochodzi zrobienie sita - ok. 100 zł z tego co sięorientuje ! ale przy 50 sztukach (zakładając, że każdy weźmie po 2) wychodzi 2 zł mamy 9 zł no i farba - tu jest największy problem ! ja zawsze robiłem nadruki na "proste" powierzchnie (papierowe ew. welur) i wydaje mi się, że te farby się nie nadają ! więc będę szukał...

 

koszt wyjdzie ok. 10-11 zł ! a wiadomo, że za tą cenę się opłaca - nawet jak za rok napis miał by zejść i zrobiło by się next ! bo sito już będzie i bez problemu można zawsze dorobić nawet 1 sztukę !

 

A największy ból jest z tym, że jak zrobię sito to tylko loga ! i nie da rady u mnie dodać na każdą koszulkę ksywy ! jeżeli to jest aż takie ważne - pozostaje tylko jakaś firma !

 

ale myślcie, planujcie itd !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...