Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chopoki - uważam, że nadszedł już czas, aby zapodać do adminów info o dodanie naszej grupy NIEZNISZCZALNI do profili... - co wy na to ?

 

A druga sprawa - jak tylko Marco dopracuje nasze logo to zabierzemy się za zrobienie koszulek i naklejek co ? Gadałem ze znajomym ode mnie i mówi, że ok. 2 zyle za jedną by wyszło (na transparencie oczywiście) jaką wielkość byście proponowali ? średnica 8 czy 10 cm ? ja na bank biorę jedną na puszkę i chyba 4 na moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie spotkanie w srode 17-18 :crossy:

ja tam biore ze 20sztuk naklejek obkleje wszystko co sie da :biggrin:

jak ktos bedzie mial w planie zamawianie koszulek to niech wezmie rozmiar meski dla mnie :biggrin:

jestem za dodaniem do grupy NIEZNISZCZALNYCH :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista sprawa że wszycho se zrobimy :)

jeszcze chwilka czasu i będzie dopracowane na cacy

stronka tez nie bawem będzie już zrobiona na si

 

ja tam też biorę tak jak tomaj 20sztuk i obkleje wszystko co się da :buttrock:

 

do zobaczyska jutro o 17 poagamy sobie o szczegułach

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to koszulka XXXl :biggrin: :biggrin: :crossy: a z naklejkami to WYDAJE mi się że im więcej się zamówi tym taniej wychodzi ale ja też wezme z 20 :) ;) .Zobaczymy kto przyjedzie na moto a kogo wystraszy pogoda ;) ;) (ja tam nie wiem TWARDYM TRZA BYĆ SIARA A NIE MIĘTKIM :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda moze wystraszyc niezniszczalnych nie ma takiej opcji chyba??

 

naklejki i koszulki wiadomo ja tez sie pisze i tez duzo a co do koszulek to mam propozycje mozna zrobic wiecej bo np, ja chcialbym co najmniej 3 i w roznych kolorach ( biala, czarna, i nasz firmowy kolor niebieski)

 

do zobaczenia jutro narax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to koszulka XXXl :)

 

kiler ale te koszulki to na ciało sie zakłada nie na swetr to "L" Ci wystarczy :buttrock: ;) :biggrin:

 

Naklejki biore z 10 szt ale jestem za tym aby nie rozdawac bo kazdy wezmie po 20 i bedziemy spotykac ludzi z naszymi naklejkami ktorych nie znamy... prawda marco?? najwyzej jak Prezes i Laska kogos takiego namierza to beda wiedziec co zrobic POZEROWI :biggrin: :crossy: :)

 

jutro jestem...jak zawsze

 

 

 

*Marco -mała korekta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler ale te koszulki to na ciało sie zakłada nie na swetr to "L" Ci wystarczy :biggrin: ;) :biggrin:

 

 

No no bo zamieszcze twoje zdjęcia na moto na forum :crossy: :) :) :buttrock: ;)

A może jutro jakieś wspólne latanie ????

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wstawieniem Niezniszczalnych do profilu jak najbardziej słuszna. Na koszulki i naklejki też się pisze. Wiadoma sprawa :) Nie ważne jaka jutro będzie pogoda, tak czy tak jestem na bank :buttrock: :biggrin: :biggrin: :crossy:. Marco nie zapomnij o aparacie.

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...