Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zprostuj stary bo pomyślą, że cię po krzakach ciągnałem ;)

 

ta droga się nie nadaje na jazdę ! tymbardziej nocą - już nie będę tamtędy jeździł !

 

no ja cosik tam pośmigałęm ! ten cholerny amor ! fuck !

 

jak będą foty to dawać !

 

tej mój kumpel ma R6 na sprzedaż - 2002 wszystko jest ok ! technicznie bez zarzutu ! jedynie dolnych owiewek nie ma - oto całe braki ! 15.000 zł - jak by co dawać znać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zprostuj stary bo pomyślą, że cię po krzakach ciągnałem :cool:

 

ta droga się nie nadaje na jazdę ! tymbardziej nocą - już nie będę tamtędy jeździł !

 

no ja cosik tam pośmigałęm ! ten cholerny amor ! fuck !

 

jak będą foty to dawać !

 

tej mój kumpel ma R6 na sprzedaż - 2002 wszystko jest ok ! technicznie bez zarzutu ! jedynie dolnych owiewek nie ma - oto całe braki ! 15.000 zł - jak by co dawać znać !

 

 

To raczej ja cię tam ciągnełem ;) Nie no droga jest straszna do jazdy w nocy, przyznaje, ale w ciągu dnia całkiem, całkiem. ;) Wracając do chaty juz konkretnie próbowałem cosik na koło. Teraz się czuje troche pewniej i coraz lepiej mi wychodzi. Co prawda nie tak jak Ibizie ale... zawsze :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty łoś jesteś ! trza było próbować jak byłes na parkingu ! a nie gdzieś w lesie ! a jak być orła wywinał konkretnie to ciekawe kto by cię pozbierał i w jakim czasie ! oj kris, kris ! albo szalej na wiochach z kimś albo tam gdzie są ludziska ! pozdro i pracuj nad fotami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo dotarlem na prakig ;) frekfencja wreszcie wlasciwa :flesje: tylko dlugo sobie nie polatalem ;) a kiedys w koncu tzreba cwiczyc. Jak nie tam to gdzie?? jak nie wtedy to kiedy?? Pozdro dla wszystkich. Tez czekam na jakies zdjecia choc w sumie to nic ciekawego dzis nie mozna bylo pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam z chorwacji...jest sympatycznie ale tylko skutery maja do wypozyczenia :flesje: :) (200km tym sprzetem zrobilem w dwa dni:)... ratuje sie jak moge aby na dwoch kolkach polatac:))) we wtorek wracam... i melduje sie na bulgarskiej:))) ZIUT i PABLO spoznione ale szczere STO LAT i WSZYSTKIEGO NAJ...

 

P.S.

TROCHE SPRZETOW TU LATA ALE nikogo jeszcze nawet na kole nie widzialem jakby NIEZNISZCZALNI tu wpadli to byloby SHOW:)))) ;)

 

POZDRO ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki: www.kris02-fotki.freehost.pl

 

Co prawda nie są takie jak zrobione przez Marca ale zawsze :flesje: Trochę mało tego, ale praktycznie 3 niezniszczalnych jeździło ;) Kumpel Finka niestety nie zrobił ;) Mati filmik jest za duży by gdzieś go wsadzić. Jakby co to dawaj płytkę i ci zgram.

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no załapałeś się - prawie z rowem na wierzchu :flesje:

 

więc stwierdzam, że trza się przełamać i stawiac wyżej, bo to co jest teraz to lipa straszna !

 

i co pogodynka mówił, że będzie padać po południu w piątek...

 

2 foty wybrałem, więc nie jest tragicznie ! a ogólnie koleś fajne foty pstryka - troche portenuje i bedzie prawicą Marca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s_t_o_p_a witamy na forum, fotki całkiem spoko.

Spotkanie bylo pierwsza klasa, duża frekwencja itp.

Najbardziej podobało mi sie moto koleżki co przyjechał chyba ostatni, czerwono-bialy sprzet, i przeleciał kilka długości parkingu na kole. ;) :flesje:

zajebista maszyna...

Kiedy następne spotkanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdjecia fajne !!! nawet na pare sie zalapalem :) Kiedy znow sie widzimy??????? Apropo tej laski na moto to chyba przyjechala jak wracalem bo mijalem jakas kobiete na moto jadaca w strone bulgarskiej na streecie zrobionym z cbr 600rr tak 2004-2005r. Pozdrawiam. dzieki za fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...