Skocz do zawartości

Do właścicieli GSXRów 750


Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak to jest moto z USA więc napewno nie jest dławione a moc ma chyba taka wpisana bo jak koleś wystawił mi przegląd techniczny od reki to wpisywał co chciał. Model 99 na wtrysku z yoshimura. Z tego co wiem to model na USA ma jeszcze większą moc niz ten z Europy to prawda? A na moto już jeździłem na tablicach amerykańskich więc wiem co znaczy 135KM hehe

 

zauważyłem że dużo osób ma tak 72kW w gixerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam wpisane w dowodze 72kW.

Tez 1 raz rejestrowalem motor w polsce , byl przywieziony z Belgi.

Tym sie nieprzejmuj co ci pisze w dowodze bo to dane sa spisane z papierow skond moto zostalo przywiezione.

Za granica sa dane zanizane zewzgledu jak juz wyzej pisali na tansze oplaty.

Takze wystarczy jedna jazda motorem i mozesz sie przekonac czy twoj SRAD jest dlawiony czy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ja sprowadziłęm swojego z włoch w bardzo dobrym stanie z małym przebiegiem i tez ma wbite 72 kw ale powiem wam nie jest to moje pierwsze mto i on napewno nie ma 100 kucyków.

Jak zobaczylem papiery troszeczke sie zmartwiłęm ale jak stanąłem na 1/4 z takim samym niby z pełna mocą przekonałem sie ze to tylko w papierach

 

Pozatym mam pytanie nie macie moze kontaktu do kogos kto robi klatki na silnik do gsxrów????

 

I pytanie drugie czy mocowania silnika i układ ramy sa takie same w sradach 600 i 750??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chodzi mi o dokłądnie rocznik 96,97,lub 98 poprosu znalazłe kolesia ktory kiedys robił klatke do gsxra ale 600 i nie wiem czy bedzie pasowac

 

A tak pozatym pilnie potrzebuje tylne podnożki psasera cale stelaze do srada z 96 750 ale wiem ze od 600 tez przypasza bylbym wdzieczny za info na te dwa pytanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam eina question :buttrock: do uzytkowniów gigsów jak wyglada u was sytuacja z przednimi tarczami kucza mam moto z przebiegiem 19 tys od jednego wlasciciela dziadka 64 letniego ale przednie tarcze plywaja jak cholerra. Nie posiadaja sladów zuzycia a tak plywaja ze jak wjezdzam na dziure lub ierownośc to je słychac

wkurza mnie to troche.

 

heh ale jest to kolejny powod zeby moto jak najmniej uzywało przedniego koła heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

PANOWIe mam problem z rozrzadem tzn tak mi sie wydaje dziwny stuki z silnika tylko przy pewnych obrotach tzn dokładnie miedzy 2-3 tys na wolnych cisza na wyzszych tez. A dzwiek ten slychac głównie przy schodzeniu z obrotów przy dodawaniu gazu cichnie. Jak myslicie wymmiana łancuszka powinna zalatwic sprawe ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...