Skocz do zawartości

Derbi Senda V6


Paweł_87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) ja mam Derbika Sende R :) ale V6?? cos chyba Ci sie pomyliło.... jeśli chesz więcej info na temat Derbika to napisz: [email protected] albo gg: 1134823. :P sam mam Sendę i chętnie udzielę Ci informacji :wink: zajżyj teżna www.riders.boo.pl :D to strona moja i kumpli z Chełma, są tam zdjęcia i filmiki mojej Sendy :] :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w idealnym stanie tylko nie ma przedniego błotnika...Slabek ty jesteś z Chełma ja z Lublina to jak sobie kupie Sende to się gdzieś stykniemy nie??mam jeszcze pytanko....nie masz problemów z serwisem??nie psuje Ci się??w tej V6 jest taki sam silnik co u Ciebie tylko motor ma inną obudowę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :D ja mam wujaszka w Hiszpanii i wszystkie części sobie sprowadzam... najbliższy serwis jest w Łodzi albo w Wa-wie... kiedyś serwis Kawasaki i Derbi był w Lublinie w salonie Ktm-a (na ulicy Energetyków), ale już chłopaki sie z tego wycofali.... nie musisz sie przejmować tym, że nie masz blisko siebie dilera, bo skoro to jest używany motorek to ma zapewne zrobione pierwsze kilka przeglądów :) czyli nie musisz sie serwisować u dilera Derbi :) ja większość prac remontowych w Sendzie wykonuje sam, bo nie jest to skomplikowany motorek, ale jeśli dojdzie do jakiejś poważniejszej usterki to zawsze możesz oddać Sendziunię do gości z Lublina na Energetyków :wink: oni robią tam wszystko co im dasz do rąk (oprócz przeglądów, które musi wykonać diler). kupuj Derbiocha i sie jakoś stykniemy :D może znajdziemy jakiś fajny teren zeby sobie polatać :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...