Skocz do zawartości

Pytanie na tamat VZ 800 Maruder/Desperado


Gość Donia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

mam na oku Vz Desperado z 1999 roku urodzony w Polsce I właściciel.

Właściciel deklaruje udokumentowany przebieg 18 tys.

Zakładając prawdziwość przebiegu ,z czym powinienem się liczyć w takim motocyklu : zestaw napędowy, rozrząd, sprzęgło, inne elementy mechaniczne, na co powinienem zwrócić uwagę, ile wytrzymują poszczególne elementy w takim sprzęcie?

 

Za odpowiedzi z góry dziękuję, najlepiej od tych którzy mają lub mieli jakieś doświadczenia z takim sprzętem.

 

Pozdrówka wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

czesc .... tak sie sklada ze mam maraudera rocznik 98... ma przejechane 10 000 km i napisze ci tylko odnosnie tego tematu co wiem.

powinien miec juz zmieniane klocki hamulcowe napewno i płyn, swiece tez powinny byc zmieniane, co do lancucha powinien byc juz podtarty jak i zęatki, opona tylna napewno zmnieniana, co do przedniej to 18 tys tez w sumie mogla by byc, inne oznaki marudera po 18 tys to wytarte elementy od ekspolatacji, sprawne oko powinno pozanć po podwoziu motocykla jak był ekspoaltowany i mniej wiecej ile ma nakręcone, ale zapewniam cie ze motor z takim przebiegiem jest calkiem sprawny i jezeli byl delikatnie ekspoatowany, to bedzie jeszcze dlugo jezdził!

pozdrawiam tomek PLATON [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...