Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mishe :icon_biggrin: l vpało :biggrin: a jak dupa??? :D ;)

Broda, pało.. przez 3 dni mnie dupsko bolało po Twoim ugryzieniu :cool:

Przeżyłem kilka zastrzyków przeciw wściekliźnie, tężcowi i innym choróbskom... ;)

 

A ślad został przez tydzień!!!!!!!!!!!!!!

 

Przy następnym spotkaniu ogolę Ci borde :icon_mrgreen: i wypalę znak na czole :bigrazz:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda, pało.. przez 3 dni mnie dupsko bolało po Twoim ugryzieniu :evil:

Przeżyłem kilka zastrzyków przeciw wściekliźnie, tężcowi i innym choróbskom... :evil:

 

A ślad został przez tydzień!!!!!!!!!!!!!!

 

Przy następnym spotkaniu ogolę Ci borde :icon_mrgreen: i wypalę znak na czole :bigrazz:

 

pozdr.

teraz pisze serio nawet nie próbuj

bo za moja broda to zabiję jeżeli cos jej sie stanie nie z mojej ręki :biggrin: :D ;)

 

 

:cool: ;) :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mishel - nabyłem drogą kupna sześciostopniowy wibrator analny na 400 V. Była w promocji wazelina, ale podziękowałe, bo powiedziałem, że to dla Ciebie za niesłowność !!! Czuj się już jak Azja !!! To my z Węgier zdążyliśmy wrócić, fotki zapodać, a Ty pało pie**olisz coś niskiej transmisji danych ??? A kafejki internetowej to w tym tureckim mieście nie ma ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie !!

To nawet w Węgierskiej miejscowości co nazwy nie potrafię wymówić był internet i to w dodatku w ... Mc Sraczu więc nie ściemniaj tylko dawaj foty pało. :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mishel, widok zza twojej szyby prawie jak z motocykla :icon_twisted:

chciałem zdradzić, bo tego nie ma na zdjęciach, ale ja zamykałem i widziałem w lusterku. przy każdym zakręcie w lewo mishel otwierał drzwi i wystawiał kolano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mishel pało ten pierwszy link to co to jest ???

I powiedz fotografowi, żeby tyle nie chlał, bo tak mu łapy chodziły, że wszystkie foty poruszone i rozmazane ;)

 

Tym fotografem był Twój syn ;) więc jak są jakieś reklamacje, to proszę je do niego kierować :icon_twisted:

 

A tak przy okazji... świetnie wyglądasz wcinając kiełbaske :) Aż Ci troszke pociekło ;)

 

pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu - wrzucilem film ze zlotu

Zapraszam do sciagania ( 92 MB )

 

KLIKNIJ TU

 

PS.

do Astarte

Jak sciagniesz go to jak mozesz wciepnij go na tego FTP do którego masz dostęp, bo ten rapid share nie jest taki idealny.

 

 

 

 

( FIlm jest w sredniej rozdzielczosci- dla zainteresowanych posiadam lepsze wersje w pełnym DV)

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mishel powinieneś dostać bana za te fotki :icon_twisted: nie dość że tyle czasu trzabyło na nie czekać to jeszcze jakość taka sobie .. no i w dodatku szczekasz strasznie :) zero szacuna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...