Skocz do zawartości

Extrememoto - trafiliście??


Lovtza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Udalo sie wam dojechac na Extrememoto na Bemowie? Troche dziwne bylo ze pacjenci z konkurencyjnej imprezy zagrodzili przejaz i wiele osob trafilo na Ogolnopolskie Otwarcie Sezonu a nie na Extrememoto... wiecej info jest tutaj http://www.scigacz.pl/Niedziela,jeszcze,ba...TREME,1874.html

 

Pozdr,

--

Mariusz

[email protected]

www.scigacz.pl

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem najpierw na otwarcie sezonu, jak tam weszlismy to kierowalismy sie odglosami silnikow pracujących na odcince ;) i sie okazało ze jestesmy nie tam gdzie trzeba ;) ale po kilku minutach bylismy juz na extreme moto :evil: bylo baaaaaaaaaaaaardzo zajebistycznie :icon_eek: :D Chlopaki niezle dawali po dupie swoim sprzętom :D

Ogolnie jestem bardzo zadowolony :D Więcej takich imprez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wiedzial ze sa 2 imprezy to chyba nie bylo problemu (tym bardziej ze jak bylem duzo przed 11 to juz chlopaki dokazywali i bylo ich slychac). Natomiast wydaje mi sie ze duzo osob bylo zagubionych i nie wiedzialo co sie dokladnie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to był otroche przegiecie ze strony organizatorów otwarcia - zrobili nagonke i duza czesc osob która chciala jechac na extremoto trafila na kubiakowe otwarcie . W pierwsze jchwili nawet ja tam skrecilem - cos mi jednak nie pasowalo i pyta msie czy to extremmoto a tu zero odpowiedzi - tylko kiwaja zeby wjezdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia byla prosta i kosztowna :buttrock: wjezdzam w sobote, skrecam w ulice PiastowSlaskich, no i zaraz za zakretem pokazuja za mam skrecic, w prawo, no to skrecam. Troche motocykli, bramka no i po raz pierwszy oplata 18zl, mysle sobie, dobra niech bedzie, moze bedzie fajnie wiec spoko zaplace. Chodze, krece sie w kolo, ale gdzie to extrememoto (w sumie tylko to mnie interesowalo) ? Kurde cos tu nie tak, krece sie dalej i widze ze za plotem na kole lataja. Wiec ide dalej, ale co jest, nie da rady tam przejsc, ide dalej w kolo ogrodzenia, no i trafiam na kolejna kase, mysle sobie o fuck:( znow mnie skasuja, no i bomba, kolejne 20zl. Cisnienie mi sie podnioslo, ale wszedlem. Fakt ze bylo co ogladac to jakos sie odstresowalem, nie powiem zle, bo na prawde mi sie podobalo. Ale to nie koniec. Wiedzialem ze i w niedziele bedzie extrememoto, wiec z okazji ze mieszkam w Warszawie chcialem rowniez zobaczyc. Ale do rzeczy, wychodzac z imprezy zapytalem czy sobotni bilet bedzie tez wazny w niedziele, oczywiscie odpowiedzieli mi ze jezeli pieczatka sie nie zmyje to tak. Zadowolony, ze jutro wejde za darmo, reka z pieczatka w gore i wracam do domu. W niedziel budze sie, no i o zgrozo pieczatka sie starla:( A wiec poszedlem i znow skasowali mnie, tylko byli tacy mili ze zamiast 20 zl jak w sobote, to wzieli tylko 15 :flesje: Podsumowujac, wydalem 53zl, przez dwa dni, to jest czysty zysk dla organizatora tylko z jednego takiego typa jak ja. A pomyslmy ilu jeszcze podobnych mi delikwentow dalo sie zrobic? Czy bylo warto? Ja osobiscie czuje ze nabili mnie w butelke... ale trudno, za rok mnie nie zobacza :( Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...