Skocz do zawartości

Tuning Rs-a


Yohnson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jestem na etapie zakupu tuningowego cylindra do mojej Aprili. Znalazłem na allegro.pl bardzo interesujaca oferte. Cena minimalna cylindra wynosi 500zł a na mieloch.pl cana cylindra iddej firmy np:polini 70ccm jest o 150 wyzsza. Moj problem polega na tym czy kupic ten cylinder i mmiec 150 zł na gaznik czy dac sobie spokoj i kupic polini, malosi lub innej znanej firmy?? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kity tuningowe AThena sa bardzo dobre :icon_eek: Athena wspulpracuje z Vertex wiec tlok napewno bedzie tej firmy;]Nie widziwalem jak jak wyglada ten kit jakie sa kanaly cylindra i w jakimstanie jest wiec nie moge nic powiedziec;]Ale polecam kupic nowy cylinder 70cmm Firmy Airsail ;]Naprawde polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w minarelkach widziałem i robiłem sporo tuningowych cylindrów i z doswiadczenia wiem ze metrakit i arisal robia dobre i w miare tanie cylindry.

Nie bierz tego z allegro bo nie ma uszczelek i potem bedziesz mial problem. Zeby wykorzystac tai cylinderek to przydałby sie tez wiekszy gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w minarelkach widziałem i robiłem sporo tuningowych cylindrów i z doswiadczenia wiem ze metrakit i arisal robia dobre i w miare tanie cylindry.

Nie bierz tego z allegro bo nie ma uszczelek i potem bedziesz mial problem. Zeby wykorzystac tai cylinderek to przydałby sie tez wiekszy gaźnik.

 

ale uszczelki chyba można dorobić...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam kit malossi lub airsal moge to powiedziec bo mam malossi i dalo mi to duzo mocy lecz airsal jest tez polecalny kumpel mial jedyna wada to wysokie obroty i czesto wal sie przekrecal chyba ze zmienisz wal na sportowy lub kupisz 2 pierscieniowke polecam kupywac na mielochu szybko wysylaja i do tego jest najtaniej a co do atheny nie mam przekonania bo nie mialem dasz te 150 zl mniej ale potem moze sie okazac to bledem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...