Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no widze ze sobie jedziecie po mnie :-( ale coz olewam to :-) hehe

Jak któryś z was przejedzie sie Gillegra Runner badz tez chociaz Vespą GT 200 to wtedy mozemy pogadac bo tak to niewidze najmniejszego sensu!!;-)

 

 

No i co wtedy???...Jezdzilem wielokrotnie Gilera Runner 180 zas nowa Vespa GT 200 robilem probna jazde(2 godziny)...i czego to ma dowodzic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze sobie jedziecie po mnie :-( ale coz olewam to :-) hehe

Jak któryś z was przejedzie sie Gillegra Runner badz tez chociaz Vespą GT 200 to wtedy mozemy pogadac bo tak to niewidze najmniejszego sensu!!;-)

 

 

No i co wtedy???...Jezdzilem wielokrotnie Gilera Runner 180 zas nowa Vespa GT 200 robilem probna jazde(2 godziny)...i czego to ma dowodzic???

 

No cos czuje ze jednak nieprzejechales sie nimi bo jak by tak bylo to bys wiedzial o co mi tu chodzi

 

Ceny rzecz jasna niemoge podac na forum ;-)

Ale jest dosyc wysoka w probownaniu z cenami normalnych skutrow

 

Co do tego dlaczego ja tak lubie tunigowane skutry to odpowiedz jest banalnie prosta!!

Mina kolesia ktorego biore przy predkosci powiedzmy 120km/h jest naprawde rozbrajajaca a jeszcze ten glosny brzęk ... ahhhhh ;-)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wealim99 do Warszawy nie dojedzie - ile godzin by musial jechac tym swoim skuterem co na prostej rozwija 20km/h. Wiekszosc rowerzystow go wyprzedza - ostatnio nawet sie poplakal jak jeden przedszkolak go wyprzedzil.

 

A poza tym te "trzaski" w silniku (jak sam pisze) swiadcza o tym w jakim stanie jest ten skuterek! A ceny na forum nie poda - pewnie, bo najpierw musi zrobic kalkulacje - trzy noce fantazjowania sporo kosztuja!

 

WEALIM99 - skad ty mieszkasz? Nie rob obciachu dla Olsztyna! - przyznaj sie,ze byles na leczeniu w zakladzie w Wegorzewie!!!!

 

Malo sie nie posikalem jak mi tu wciska,ze standardowo montuje sie klatki bezpieczenstwa na wyscigach skuterow.....Wealim99 - a co to jest skuter???? Moze mama kupila ci jakies Ferrari i tylko znaczek zmienila i myslisz,ze to skuter!!!!

 

A teraz takie prawdziwe pytanie - wytlumacz nam jak i gdzie (do czego) montuje sie to klatke bezpieczenstwa w skuterze - jak sie siedzi na takim skuterze?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... co do naszych filmików to sie nie wypowiem ;P ja muszę na wiosnę nakręcić coś nowego :evil: te co są na stronie są stare i kręcone w zimie... nie mieliśmy miejsca gdzie mozna by było postawić moto na gumolca czy też popalić kapca :) zapewniam, że na wiosnę napewno coś dorzucimy na serwerek :D a tak przy okazji jak chcesz to wpadnij na moją nową, jakieś kilka dni temu otwartą, stronę o Sendzie :D www.enduro-slabek.prv.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze sobie jedziecie po mnie :-( ale coz olewam to :-) hehe

Jak któryś z was przejedzie sie Gillegra Runner badz tez chociaz Vespą GT 200 to wtedy mozemy pogadac bo tak to niewidze najmniejszego sensu!!;-)

 

 

No i co wtedy???...Jezdzilem wielokrotnie Gilera Runner 180 zas nowa Vespa GT 200 robilem probna jazde(2 godziny)...i czego to ma dowodzic???

 

No cos czuje ze jednak nieprzejechales sie nimi bo jak by tak bylo to bys wiedzial o co mi tu chodzi

 

Ceny rzecz jasna niemoge podac na forum ;-)

Ale jest dosyc wysoka w probownaniu z cenami normalnych skutrow

 

Co do tego dlaczego ja tak lubie tunigowane skutry to odpowiedz jest banalnie prosta!!

Mina kolesia ktorego biore przy predkosci powiedzmy 120km/h jest naprawde rozbrajajaca a jeszcze ten glosny brzęk ... ahhhhh ;-)hehe

 

 

 

 

Tak, tak opowiadaj dalej a CALE forum sie z Ciebie smieje...a juz nawet na innych forach opowiadaja kawaly o weamilu99 i jego skuterowym bajaniu. Lubisz byc PAJACEM???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam coraz bardzieje wierzyc ze nie istnieje ten skuter :?

a chcialem ci wierzyc 8)

 

JAK NIE ZOBACZE FILMU ALBO W WAWIE NA ZYWCA TO NIE UWIERZE

I DALEJ CZEKAM ALE NIEDLUGO SIE MOJA CIRPLIWOSC WYCZERPIE :evil:

 

weamil pisał wcześniej, że nie jest na tyle bogaty by mieć dar korzystania z kamery. To za co on ten skuter k*r*a kupił/przerobił - za kangurki ?!? ;-) Lecz sie chłopie (weamil) na nogi bo na głowę już za późno. na kilometr czuć jakieś przekręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...