Skocz do zawartości

Do wszystkich zaCHARTowanych!


Arcer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do użytkowników Chartów. Jeśli możecie, to policzcie, sprawdźcie i podajcie tutaj, jaka jest ilość zębów na przedniej zębatce (bo chyba tylniej nikt nie zmienia) w waszych maszynkach. Licznik potrafi przez to oszukiwać, a ja potrzebuję jako tako wiedzy, czy mam zębatkę standardową, czy jakąś mniejszą (choć wątpię, by było wiele odmian). Gdy pojawi się kilka odpowiedzi, temat może być uznany za zakończony, ale teraz potrzebuję po prostu szybkiej informacji (2-3 dni).

Z góry dzięki za odpowiedzi! Liczę na was :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dostaniesz tą informacje, bo nie chce mi sie teraz cisnąc do garażu. :crossy: a ta zębatka jest baaardzo łatwo dostępna w sklepach. :clap: ja mam nową. :wink: PS. właśnie skończyłem robić kolanko wydechowe do charta, przerobiłem kolanko od sima i bardzo zmieniło charakterystyke silnika, ciągnie teraz bardziej "u góry", a gorzej na niskich obrotach, i w ogóle wkręca sie na wyższe obroty, zyskał przez to jakies 3-4 km/h na każdym biegu szybciej.. :cool: niby to niewiele, ale czuć. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dokładnie to zrobiłeś bo też mam zamiar

 

zaczałem od porzyczenia motoru bratu, kiedy już to zrobiłem on pojechał na najwyższą góre w lesie i rozbił mi przód, a potem to już tylko szereg napraw. :banghead: a kolanko trzeba było troche poprzeginać (dość sztywne, wiec ciężko było) no i dospawać to mocowanie do cylindra, a potem jeszcze to co wchodzi do tłumika ten kawałek rurki tez dospawałem, bo simek ma troche ciensza. :P jak bede miał troche czasu, to moge wrzucic foto tego, to zobaczysz jak wyszło. bo kolanka od charta nowego sie raczje nie dostanie nigdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, seryjna zębatka do Charta ma 14 zębów. Pozdro

 

dokładnie tak! moja też ma 14, specjalnie schodziłem przed chwilą do garażu sprawdzić, a na agmocie nie ma tych kolanek, są w ofercie, ale jak dzwoniłem potwierdzić zamówienie, to koles powiedział, że nie ma. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...