Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków cieni :notworthy: :wink:

Dzisiaj chcąc dokonać pierwszej w mojej karierze ridera wymiany płynów w mojej shadow'ce byłem przy momencie odpowietrzania sprzęgła (dzięki za rady shadok :biggrin: ) chcąc się dobrać do odpowietrznika, natrafiłem na BAAAARDZO upartą śrubę-imbusa w dekielku... mordowałem się z nią chyba ze 2 godziny i na wszystkie możliwe sposoby i w końcu doszło do tego, że pękł mi ten żeliwny (chyba) element na którym jest osadzona śruba :D :D :eek: wygląda to tak:

http://www.imagic.pl/public/92921/IMG_0040.JPG

http://www.imagic.pl/public/pview/92922/IMG_0041.JPG

i teraz mam pytanie do was moi drodzy... czy dało by radę to wymienić? tzn. zauważyłem, że połączone to jest bezpośrednio do dekielka od pompy wodnej... także pomyślałem sobie a jakby tak wymienić ten dekielek? dało by radę????? zawsze to lepsze wyjście niż klejenie tego klejem epoksydowym, bo nie byłoby problemu gdyby tam nie zbierał się płyn chłodniczy i jak pompa zacznie zdziałać to prędzej czy później szlak to trafi...... także narazie jestem "w dupie" proszę was bardzo o dobre rady, promoc i ew. linki do tego gdzie można by nabyć taki dekielek za niedużą cenę.... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrowiam wszystkich ;) mamy grudzień a pogoda nam sprzyja jeszcze gdyby było bez opadów to wszyscy bez wyjątku byśmy :buttrock: smyrali naszym żelastwem po szosach a tak w kratke wypatrujemy :eek: :biggrin: ;) i nieraz wokół komina wyjedziemy polatać .Mam nadzieje , że ten następny sezon pogodowo będzie bardziej wyrozumieły niż tegoroczny :clap: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamy taką nadzieje nigdy nie za dużo przystani gdzie można się jakoś spotkać itp. :) :lapad: ;) pozdro

Witam

Jakby co, to na wiosnę "montujemy" ekipą Shadowek takie kameralne spotkanko w Bieszczadach, a konkretnie pod Sanokiem. Termin - "długi weekend" majowy.

Szczegóły na www.shadow.org.pl

Zapraszam

pozdr

Globi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakby co, to na wiosnę "montujemy" ekipą Shadowek takie kameralne spotkanko w Bieszczadach, a konkretnie pod Sanokiem. Termin - "długi weekend" majowy.

Szczegóły na www.shadow.org.pl

Zapraszam

pozdr

Globi

Witam kolego i pozdrawiam dzięki za info napewno postaram się abyśmy wpadli na ten zlocik jak tylko dość wcześniej ukażą się jakieś wieści na stronce bliżej spotkania o tym i będziemy zasczyceni udać się w tak wyborowe towarzystwo :flesje: :crossy: :buttrock:

Edytowane przez DARAS...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak dla odmiany :crossy: Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, szerokości :icon_razz: :icon_razz: kosmicznego sylwestra i czego sobie wymarzycie :wink: PO PROSTU WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO [JORKU] :wink: :P :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...