Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem hondy shadow aero 1100c3..problem w tym ze przesiadlem sie na nia z Junak i nie wiem o co chodzi z olejami i tak dalej tak ze mam prosbe zebyscie mnie przekierowali gdzi na tym forum mozna sie dowiedziec jaki olej plyn hamulcowy wlac itd albo poprostu odpowiedziec

Edytowane przez drut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :crossy:

 

Gdzie tutaj na forum znaleźć takie info, to nie wiem, ale tu: http://www.shadow.org.pl/forum/index.php na bank znajdziesz bezproblemowo :(

 

edit.

A jeszcze prędzej znajdziesz klikając na str główną tegoż forum: http://www.shadow.org.pl/ i wchodząc w zakładkę motocykle.

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie !!!

 

Napisz tylko gdzie i jak, kiedy ?

 

Zakupiłem swój pierwszy sprzęt w życiu po latach planów i marzeń - jestem głodny wiedzy !!!

 

Mam pytanie do wszystkich użytkowników shadowek - czy gdzieś da się uzyskać instrukcję po polsku, chciałbym trochę przy niej pogrzebać bo serwisy są cholernie drogie i irytujące .

 

Drugie pytanie to czy warto wymienić kierownicę na prostą ? I gdzie to załatwić ? Poznałem gościa ma harleya i jak się przejechał stwierdził że kierownica jest mala i zwarta a to utrudnia manewrowanie .

Nie ukrywam że po odebraniu prawka i drugiej przejażdzce zaliczyłem glebę, łatwa w prowadzeniu to ona nie jest ......

 

Co o tym sądzicie ? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie !!!

 

Napisz tylko gdzie i jak, kiedy ?

 

Zakupiłem swój pierwszy sprzęt w życiu po latach planów i marzeń - jestem głodny wiedzy !!!

 

Mam pytanie do wszystkich użytkowników shadowek - czy gdzieś da się uzyskać instrukcję po polsku, chciałbym trochę przy niej pogrzebać bo serwisy są cholernie drogie i irytujące .

 

Drugie pytanie to czy warto wymienić kierownicę na prostą ? I gdzie to załatwić ? Poznałem gościa ma harleya i jak się przejechał stwierdził że kierownica jest mala i zwarta a to utrudnia manewrowanie .

Nie ukrywam że po odebraniu prawka i drugiej przejażdzce zaliczyłem glebę, łatwa w prowadzeniu to ona nie jest ......

 

Co o tym sądzicie ? :icon_rolleyes:

witam kolego :) odnośnie rozpoczęcia sezonu w Poz to tak jak pisałem 12.04. godz 10 zbiórka przy stadionie ul.Bułgarska itd a odnośnie reszty zapyatnia to serwisówki nie wystepują w polskim języku ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od paru dni jestem szczęsliwym (mam nadzieje :icon_razz: ) posiadaczem Hondy Shadow VT600 `90. Olejek wymieniony, pierwsze kilkadziesiąt kilometrów przejechane i .... super frajda!!! (pierwszy moto :flesje: ) ciesze się jak dziecko z nowej zabawki, żeby nie zadawać tendencyjnych pytań w stylu co? gdzie? i jak? to biorę się do przekopywania forum.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo możliwe że będę posiadaczem shadow vt600 ten model najbardziej mi sie podoba (oczywiście patrząc na moje możliwości finansowe), znalazlem dzisiaj na alledrogo jeden egzemplarz TUTAJ na zdjeciach dobrze wygląda ale wiadomo zdjęcia jedno a co innego rzeczywistość trzeba obejrzeć jednak jedna rzecz mnie uderzyła mianowicie licznik czy była jakaś wersja z takim licznikiem?

 

Ten temat wałkuje juz od jakiegoś czasu ale kilka stron jest ;-) mam jeszcze jedno pytanie na co najbardziej zwrócic uwage podczas kupna VT 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od paru dni jestem szczęsliwym (mam nadzieje :wink: ) posiadaczem Hondy Shadow VT600 `90. Olejek wymieniony, pierwsze kilkadziesiąt kilometrów przejechane i .... super frajda!!! (pierwszy moto ;) ) ciesze się jak dziecko z nowej zabawki, żeby nie zadawać tendencyjnych pytań w stylu co? gdzie? i jak? to biorę się do przekopywania forum.

 

Pozdr

 

Byłeś już kolego na www.shadow.org.pl/forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...