Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy "Niebieska Ksiezniczka" (ktora przez ta nazwe wymyslona przez pewna Pania :icon_razz: chyba juz jednak nie zmieni koloru jak to mialem onegdaj w planach :wink: ) moze dolaczyc do tego szacownego grona ;) :biggrin:

nie jest oczywiscie Shadowka tylko VTX-em 1300, ale na usprawiedliwienie mam, ze na kursie pare razy przejechalem sie Shadowem wersja 600 i co tu duzo mowic.. zarazilem sie Cruiserami, a pierwotnie mial byc np.Hornet czy inny naked:icon_twisted:

Pozdrawiam wszystkich,

jabsei

 

Pees. zlocik - fajny pomysl, gania ktos jeszcze na Mokotowie czy Ochocie VT lub VTX-em :) :biggrin: :eek: bo ja mam caly czas glod jazdy, tylko malo czasu, kruca bomba, malo czasu.. ;)

 

 

Pozdrawiam Wszystkich maniaków moto. Jestem świerzy na stronie bo nie moglem jej znaleść. Dzięki że taka istnieje i że potraficie się zorganizować. Szukam wszystkiego o c2 1998r tylko po polsku bo od angielskiego to strasznie mi bolą ręce. Nawiążę kontakt z kimś z wawy lub okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jeszcze ktoś jeździ motorem? bo chyba u siebie jestem jednym z nielicznych. Tylko w sobotę i w niedzielę do południa mogę wygospodarować czas na przyjemności. Muszę kupić chyba zimowe rękawice palce marzną.

Pozdrawiam wszystkich poisadaczy shadow-ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jeszcze ktoś jeździ motorem? bo chyba u siebie jestem jednym z nielicznych. Tylko w sobotę i w niedzielę do południa mogę wygospodarować czas na przyjemności. Muszę kupić chyba zimowe rękawice palce marzną.

Pozdrawiam wszystkich poisadaczy shadow-ek

 

ja jezdzilem dzisiaj Ochota-Mokotow-Trasa Torunska-Ochota, pare mil zrobilem :P ze 3 moto widzialem po drodze, kolezka na scigaczu w kolorowym kombi na slimaku z Trasy w strone Tarchomina mnie pozdrowil jak wyprzedzal wszystkich prawym pasem - to mile, mam nadzieje ze widzial w lusterku moje pozdrowienie :lalag: (czy to jest pas dla moto - taki oddzielony ciagla linia i waski, takze katamaran sie nie zmiesci :icon_twisted: )

 

 

Dzisiaj jeszcze miałem odrobinkę radości i zrobiłem parę kilometrów .Przyjemność aż żal chować moto . Podziękowania dla konika za namiar na lakiernika . Może ktoś zna kogoś od aerografu z okolic wawy .

 

mnie forumowy Doktor polecal http://www.aerograf.pl/ jakjeszcze chcialem malowac moto, on jest ze swojego bardzo zadowolniony ;)

 

 

Na marznące ręce najlepsze są ogrzewane manetki! Mam, używam i polecam. Nawet moja połówka dała się skusić i też sobie chwali.

 

Aerograf - zagadnij kolegę o nicku 'maverik', działa w Podkowie Leśnej.

 

ja tam wole porzadne rekawice (ponadto chronia w razie czego, odpukac ;) manetek nigdy nie moglem ustawic albo za malo mi grzaly albo parzyly :icon_mrgreen: ale moze to w BMW sa takie :lapad:

Edytowane przez jabsei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musz pytac tutaj, bo normalnie niekt mi nie odpowiada w osobnym temacie :crossy:

 

Sluchajcie jak sa mocowane tlumiki, bo u mnie one wisza tylko na rurach a to raczej nie wporzadku :/

Sa jakies miejsca w tej blizej ziemii :biggrin: i w ramie ale nie wiem czy to to i jak to jest, macie moze jakas fotke, bo nie chcial bym se tego zniszczyc.

 

P.S. Jezu jaki to jest piekny motor, jak tym sie jezdzi i wogole... jeszcze nigdy niczym sie tak nie cieszylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musz pytac tutaj, bo normalnie niekt mi nie odpowiada w osobnym temacie :icon_razz:

 

Sluchajcie jak sa mocowane tlumiki, bo u mnie one wisza tylko na rurach a to raczej nie wporzadku :/

Sa jakies miejsca w tej blizej ziemii :flesje: i w ramie ale nie wiem czy to to i jak to jest, macie moze jakas fotke, bo nie chcial bym se tego zniszczyc.

 

P.S. Jezu jaki to jest piekny motor, jak tym sie jezdzi i wogole... jeszcze nigdy niczym sie tak nie cieszylem :crossy:

 

Podlukam jutro w Clymerze. Mam fiszki ale nie od tego modelu. Zresztą czekaj... tu popatrz

 

Pozdrowienia - jutro jeździmy! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...