Skocz do zawartości

Chcę kupić Chopperka do 8000PLN


henry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, mam do wydania max 8000zł. Co proponujecie za te pieniądze. Zaznaczam, że potrzebuję coś większego dla dojrzałego człowieka. Myślałem o YAMAHA VIRAGO 535 lub coś w tym stylu... Co możecie jeszcze doradzić? Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... opcja search (w gornym prawym rogu) zaznacz tylko dzial cruiser/chopper i wrzuc slowa kluczowe w stylu moto dla poczatkujacych, chce kupic, itp a otrzymasz kilkadziesiat mniej lub bardziej uczeszczzanych tematow...

Edytowane przez ever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

pewnie będą cie namawiać na Virago ale ja dla odmiany proponuje zwrócić uwagę na Honde VT500c/shadow (może dlatego że sam posiadam :icon_mrgreen: ) jeśli jesteś słuszniejszego wzrostu( ja mam 183cm) to na VT500c bedziesz sie czuł bardziej komfortowo niż na Virago które jest jednak optycznie dużo mniejsze!a do tego te 50KM w VT500c naprawde sprawnie rozpędzają ten motorek :icon_mrgreen: !kolejna bardzo duża zaleta tego motoru to chłodzenie cieczą!słyszałem że w Virago chłodzonej powietrzem czesto zdarza się przegrzanie drugiego cylindra!ale nie wiem dokładnie ile w tym prawdy!za 8 tys. spokonie znajdziesz zadbaną VT500/Shadow z lat 87-89 !zwróć na ten motorek uwage-bo jak to mówią HONDA to HONDA :icon_mrgreen: !ja ze swojej jestem w 100% zadowolony!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycji można zapodac kilka:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97588191 - ładny klasyk i z tego co wiem, bardzo mało awaryjny :)

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96736011 - fajnie się prowadzi :icon_mrgreen:

 

Ja jednak bym dozbierał kasy i kupił:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96782701 - :icon_mrgreen:

 

lub mój faworyt:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96635009 - :icon_mrgreen:

 

Nie podałeś swoich wymiarów. Ja osobiście mam 185cm wzrostu i 105 kilo wagi i na wirówce jakos sie tak śmiesznie czułem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, mam do wydania max 8000zł. Myślałem o YAMAHA VIRAGO 535 lub coś w tym stylu... Co możecie jeszcze doradzić? 190cm i 120kg sexu wiec moze faktycznie skupmy się na czymś większym

 

Ciężko będzie za ta kasę :icon_mrgreen: Na wszystkim innym nic co najmniej Drag -Star 650 będziesz wyglądał jak koń na kucyku. A za 8,000 nie kupisz Drag-Stara. O Viagro 535 zapomnij przy Twoich gabarytach. Pozostaje dołożyć kasy i kupić coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: witka.ja z kolei zaproponuje intrudera[600,700,750,800]na nim bedzie ci w miare "wygodnie"za ta kase znajdziesz na pewno cóś. :wink: kolega o podob.gabarytach kupil oostatnio VS700 z Belgii za 7500plz.stan naprawde extra.zreszta vs-a mozna "powiekszyc"za pom. różnych dodatkow akcesoryjnych mozliwosci jest wiele .a co ja bede gadal-INTRUDER to jest to!!!

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190cm i 120kg sexu wiec moze faktycznie skupmy się na czymś większym :icon_mrgreen:

 

Czesc,

 

Mam 535, 80kg i niecale 180 w gore i stanowczo odradze Ci Virowke. To super motocykl jak dla mnie ale ktos wiekszy ode mnie po tygodniu jazdy bedzie szukal czegos wiekszego. W mojej Viagrze mialem od razu wyciagniete do przodu podnozki, wiec miejsca jest dosc ale przy 120kg szukalbym jednak conajmienj DragStar'a. Reasumujac: 535 to swietne moto, ale dla Ciebie za male. Dodatkowo, jesli juz kiedys jezdziles na moto, to szukalbym czegos o wiekszej mocy - moze jakas 800ke (Vulcan?) ale to juz z kasa moze byc problem. Polecam jednak dozbierac do lepszego moto, bo "kupic latwo, ale sprzedac juz nie" - maly jest rynek motocyklowy w Polsce, wiec to co kupisz bedziesz uzytkowal pewnie przez pare ladnych lat.

 

Pozdro!

 

535 happy user - sachy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ci koledzy doradzili i ja tego będę się trzymał. od siebie dodam tylko, żebyś szukał za granicą. w polsce są duże przebitki cenowe nie podyktowane rynkiem. chyba, że trafi ci się okazja, to czemu nie.

 

przy kupnie proponuję ci zachować emocje w kieszeni i w ogóle mieć postawę, że 'wszytko ch.j' - wtedy więcej dostrzeżesz, ale duży chłopak jesteś widzę, to co ja ciebie będę uczył :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 8000 to max co możesz na ten cel przeznaczyć i rady aby dozbierać więcej możesz tylko przyjąć do wiadomości , to ja polecam VT 600 moto dłuższe od Virago i polecanych Intruzów , a za 8000 tys. Można już coś znaleźć , ja sam niedawno sprzedałem taki z 94 za 8500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taka kasa proponuje zwrocic uwage na Shadowa VT 750 83'-87'. Ja mam 186 ale troche mniejsza wage (85kg) i mi sie jezdzi doskonale, zarowno jesli chodzi o moc (66KM) jak i gabaryty. Na zachodzie kupisz za 5000 + 500 (wlasny transport) + 500 (formalnosci) to zostanie 2000 na ewentualnu podpicowanie maszynki lub szukac od razu jakies wypieszczonej za 7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...