Skocz do zawartości

Modele motocykli - gdzie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Rafał22! Byłbym wielce zobowiązany jeśli mógłbyś dowiedzieć się o XT600E (w miarę młody rocznik - chodzi o malowanie) no i wspomnianą XJR1300.

Boniek! Jak coś będziesz wiedział to też daj znać.

Z góry dzięki.

Znalazłem XJR1300. Wygląda tak jak w linku poniżej.

http://www.43r.com/catalog/product_info.ph...517&language=fr

Robi je firma IXO Models. Trzeba by polatać po sklepach modelarskich i popytać czy ktoś to u nas sprowadza.

Ze znajomym pogadałem i w sumie wiele więcej co tu napisaliśmy nie powiedział. Polecał firmy Majorette Maisto Bburago. Sam najwięcej kupuje przez niemiecki ebay.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Boniek. Popytam. Wczoraj patrzyłem trochę na niemieckim e-bay'u ale po wpisaniu "XJR 1300" w zakładce modele pokazały się jakieś tam części a nie gotowy model a całej zawartości modeli Yamahy nie miałe czasu przejżeć.

Wszedłem na stronę www.ixomodels.com ale tam niestety nie ma XJR-ki. Podany jest adres e-mailowy do gościa z Polski, może on coś poradzi.

O dziwo jak wszedłem na strone do której podałeś link (www.43r.com) to w ofercie nie ma już tej XJR-ki, a teraz widzę, że do oferty trafiła ona w 2004 roku więc może już jej nie ma.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i wydrukowałem sobie XJR-kę ze strony Yamahy i biorę się za klejenie, ale już widzę, że pierwszy model zbyt ładny nie wyjdzie - brak doświadczenia modelarskiego no i na próbę wydrukowałem na zwykłym papierze do drukarek. Jak nabiore wprawy w klejeniu wydrukuję na bloku technicznym i wtedy powinno być ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Cześć, a czy polecacie jakiś sklep, gdzie można kupić już gotowy model motocykla?
Chodzi mi konkretnie o Suzuki RF900r. Konkretnie: http://www.suzuki-rf.de/pics/95-xxx-rf900r-purple.jpg

Mogę również złożyć jakieś zamówienie, tylko może wiecie gdzie mogę z tym konkretnie uderzyć. ;)
Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...