Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ten gril ma sie odbyc ??

 

piatka no z kunakiem to i predkosc przelotowa podobna ...

 

z tym ze mi cos zaczelo wlasnie dziwne dzwieki wydawac w tym usrojstwie i mnie strasza ze mi sie tlok rozpada :D obejze jak wroce do jasla. najwyzej wezme WFMke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal - co tu u Was na podkarpaciu ku*wa z tą pogodą !!! Właśnie mi Bielawa przeszła bokiem z powodu deszczu :icon_twisted: Mam nadzieję, że na 10-ego słoneczko załatwiłeś :icon_mrgreen: Kończyce powiadasz ? Przybliżysz co nieco lokalizację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie pogoda na sobote zamówiona,ma sie te uklady :flesje: .Kończyce to wioska na trasie Rzeszów -Lublin jakieś 15 km przed Stalową Wolą jadąc od Rzeszowa(zaznaczony zjazd).Wziąć ze sobą namioty i śpiwory i troche kasy .Koszt 1 beczki piwa (30l) to około 140 zł (chyba :flesje: )i oczywiscie coś na ząb.Przykład ,będzie na 10 ...składka po około20 zeta.Na miejscu będzie można sobie zamówić kawe ,herbate i inne delikatesy ale juz za własną kase.Impreza ma sie odbyć 10 czerwca (sobota) w razie braku chętnych będzie odwołana do odwołania :)

AAA zapomnialem o godzinie hmmmm chyba gdzieś tak około 16 bedzie chyba dobrze.Pozdrawiam

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFAL ... jak to oryagnizujesz zrob jakas dopisywajke coby sie powpisywali wszyscy ktozy napewno jada bedzie jasna sytuacjia.to juz zatydzien wiec wiekszosc pewnie jest w stanie okreslic czy da rade przyjechac. ja niestety nie :[

 

regler niezrobiony. nowy kupilem jak sie uda podlaczyc to na bank przyjade :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych na przyjazd prosze sprecyzowanie krótko "przyjadę" vel "nie przyjade" głownie chodzi mi o żarełko (piwa niebraknie) :D Dziś mamy wtorek we czwartek chciałbym juz co nieco wiedzieć.Gdy będzie nas mało mprezke trzeba będzie odwołać.We czwartek zrobiłbym liste.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...