Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Preedom Tobie to tylko dupy w głowie :icon_mrgreen:

Wstępnie wszystko jest uzgodnione,będziemy mieli do dyspozycji rolbar z zimnym piwkiem .Kiełbaske i inne dodatki pomyslałem że każdy sobie przywiezie odpowiednia ilośc.Koszt 1 beczki piwa (30l)+ oświetlenie+osprzęt to około 160 zł i to chyba jedyne koszty imprezki nie licząc paliwka na dojazd.Gdy nas bedzie więcej zamówi sie 2 beczki :bigrazz: Liste chętnych zrobie w czwartek.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak pierwszy weekend czerwca to ja się piszę na 50% (mam zajęcia na uczelni i chyba jakieś kolokwia :bigrazz: ) ale jakby to się przesunęło o tydzień to jestem na 200% :cool: Będę mieć już plastik w dłoni także nic mnie nie powstrzyma :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzis wieczorem zapodam liste chętnych.Po tym weekendzie jestem zmęczony zyciem :buttrock:

 

No to mamy wstępna liste chętnych na małe co nieco w 1 weekend czerwca 3-4 czerwca.

1.BROWAR

2.Virek

3.Preedom

4.Konował

5.WilQ21

6.Pietra

7.Browarny

8.Grasser

9.Dymsha 90% :icon_mrgreen:

10.Kaśka (chyba z Protem) :banghead: 50%

11.Ja :biggrin:

 

Mniej więcej opisalem jak ma to wyglądać ale w przypadku jakiś niejasnosci prosze pytać :crossy: Pozdrawiam

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podczepie pod ten temat -

w najblizsza sobote - 13 maja jest bajzelek w Łodzi i może jest tu kilka osób które chciałyby sie na tą impreze wybrać

jedziemy motocyklami więc jeśli pogoda nie nawali to może być fajnie, a jak nawali to fajanie nie bedzie (nie jedziemy)

wstepnie umowilismy sie na zbiorke na stacji paliw ESSO w sobote pomiedzy godz. 6:00 a 6:30

czas zbiorki i czas wyjazdu (6:30) może ulec zmianie (na wczesniejszy)

szaleć nie bedziemy chcemy tam dojechać w rozsadnym tempie (czyt. 140 km raczej nie bedziemy przekraczali)

gdyby ktoś coś to moj GG: 4900278, tel. +48 693 47 42 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ,rozumiem nikogo nie namawiam i nie zaganiam kijem ;) Nic na siłe.To była tylko propozycja z mojej strony.Koncem maja śmigam na zlot do Czech ,a potem Browarny mamy zlot u Sierżanta tak więc terminarz jest napięty jak baranie jaja :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...