Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podkarpacie się rozrasa :biggrin:

 

gdzie dokładnie przy armii krakowej w rzeszowie jest firma zmieniająca opony i wyważająca koła w moto i nie tylko ??

 

Podajze przy tej ulicy jest wulkanizacja zaraz koło zjazdu na os. Słocina (była Słocina) Za salonem Voldzwagena i Audi jest Bonzai Moto Bike, po drugiej stronie ulicy jest As Motocykle. A jeżeli chodzi tylko o wymianę opon i wywazanie kół, to polecam Wulkanizacje KTJ w Rzeszowie na ul. Św. Rocha 175 (była Słocina), w miare tanio i profesjonalnie, także prostują felgi aluminiowe i stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto robił moto w as-motocykle przy ul. Paderewskiego 17?

mój brat kupił tam motocykl...i niestety nie był to najlepszy zakup, miał jeszcze jakies przejścia z naprawą tam- wróci w niedzielę to może opisze coś dokładnie. W As'ie był dobr mechanik "Brodaty". wg mnie godnym polecenia jest warsztat w tyczynie (szik chyba, "brodaty teraz tutaj pracuje, mechanicy wiedzą co robią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapowiada sie kolejna impreza w miejscowości Żarnowa koło Strzyżowa 28-29 Lipca odbędzie sie "Obrona mostu" i mój znajomy planuje dołączyć do tej imprezy coś w stylu biesiady motocyklistów myśle że to sie przyjmie oczywiście obecność obowiązkowa wiadomo im więcej mtorków przyjedzie tym lepiej. Jak będe coś wiedzał dokładniej to dam znać :notworthy:

Edytowane przez Krzychu.2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapowiada sie kolejna impreza w miejscowości Żarnowa koło Strzyżowa 28-29 Lipca odbędzie sie "Obrona mostu" i mój znajomy planuje dołączyć do tej imprezy coś w stylu biesiady motocyklistów myśle że to sie przyjmie oczywiście obecność obowiązkowa wiadomo im więcej mtorków przyjedzie tym lepiej. Jak będe coś wiedzał dokładniej to dam znać :notworthy:

 

No, no, daj znać, bo brzmi ciekawie, a gdyby trwało dwa dni, to byłoby jeszcze ciekawiej, bo w sobotę po pracy zdążyłabym dotrzeć:clap: Pozdrawiam, Ciemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce pooglądać sobie fotki z zeszło rocznej akcji "Obrona mostu", wydaje mi się że nazwa to "Operacja Żarnowskie Mosty" przynajmniej zeszłego roku taka była :banghead: Zdjęcia tutaj: http://www.strzyzow-online.un.pl/modules.p...&album=7&pos=71 - i dalsze zdjęcia :clap:

 

Zeszłego roku było kilka moto z tego co zauważyłem ...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gr4nd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zparaszam na rajd pojazdówzabytkowych do Niechobrza w Niedziele 21 lipca na godzine 14.30 pod budynek OSP:)

W moim kalendarzu niedziela wypada 22 lipca, nie wiem jak u Ciebie :biggrin:

Napisz o tym coś więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...