Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies przeglądałem artykuł o VX 800 - to podobno ten sam silnik co w Intruzie.

Gośc pisał tam, że jesli nie przypilnuje się okresowej regulacji zaworów, to zdarza się, że moto przestaje palić na jeden gar. Nie wiem ile w tym prawdy - bo nie mam takiego sprzęta - ale może warto sprawdzić i taka możliwość;

tak, zrobie teraz pełen serwis: "synchronizacje,czyszczenie gaźników i regulacja zaworów oraz popatrze do filtrów powietrza" miałem to robić przed częstochową, no ale intruzowi się zachciało wcześniej :icon_biggrin:

 

sorki ze przerywam

ale nie wiem czy juz jest jakas ekipa na Małą (lub w jakiś inny wypad) w tym roku , jak tak to moze by razem coś ogarnoł??

pzdr

Tak, na Małą oczywiście sie wybieramy...tylko z innych stron.

 

Może jakieś wspólne spotkanie w okolicy (tak jak w tamtym roku, ale nie wiem czy się odbyło w końcu czy nie) zorganizować na piwko albo dwa, jak się ociepli troche? Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczegoly co do wyjazdu weekendowego ... trasa jeszcze do weryfikacji ale napewno bieszczady i napewno nocleg na Werlasie (tam wlasnie piwko i ognisko).

 

wyjazd w sobote ok godziny 13;)

 

Pierzasty a w bieszczady bys sie niewybral ;]

 

co masz na mysli piszac "pomiedzy jaslem a rzeszowem" ? bo mi strzyzow wychodzi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował jakieś piwko na weekendzie

jedno

w połowie drogi rzeszów jasło

 

pozdrawiam

kontakt macie

D***a zbita jestem uziemniony do 10 kwietnia wtedy oddaje sprzęt do mechanika - wcześniej mnie nie przyjmnie bo zawalony robotą.

grasser > a już myślałem że się z wami wybiore :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Małej chyba się wybierzemy - niestety nie moim sprzetem, bo jest w trakcie remontu :icon_razz:

 

Prawdopodobnie "brykniemy dedeerowskim cwajtaktem" (ETZ) - może uda mi sie namówić na wyjazd Rhotaxxa - o ile skonczy Urala, Wild, i jeszcze kilka innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bodman. Slyszalem ze jednak moze cos bedzie z twojego gaznika na ten weekend ;]

chyba jednak nic nie bedzię :bigrazz: ma ktoś może jakies adresy sprawdzonych mechaników okolicach? (który podjął by się regulacją w VS-ie) bo mam okazje podwieść sprzęta na lawecie.

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nic nie bedzię :D ma ktoś może jakies adresy sprawdzonych mechaników okolicach? (który podjął by się regulacją w VS-ie) bo mam okazje podwieść sprzęta na lawecie.

 

A prubowałeś u Krzyśka w Lączkach Jagielońskich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-692061161.-To numer do dobrego mechanika z Rzeszowa, jesli chcesz to dzwoń.Powołaj sie na Krisa z Leska.

umówiłem się na poniedziałek do asmotocykle w rzeszowie(mam nadzieję, że nie postąpiłem źle), dzowniłem do gościa ale tak jak wszyscy mechanincy zawaleni robotą :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...