Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym grillem kielbaskami i piwem ? :>

 

Ze znajomym w ostatni weekend marca wybieramy sie w bieszczady ... 1-2 dni. Predkosc przelowtowa 60-70 (Jawa + WFM). Wszystkich chetnych zapraszam :]

A gdzie dokładnie się wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabli wiedza... narazie mamy pomysl na duza petle + jesli bedzie na 2 dni to Werlas(tam nocleg) nad solina bezposrednio ... idea powstala wczoraj z tad malo sprecyzowana trasa ale wszystko wskazoje na to ze czas sie znajdzie wiec powinno sie udac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne im nas wiecej tym weselej ...

 

puki co z planow ... wyjazd w sobote. trasa po bieszczadzkich pieknych drogach ... mozna cos obejzec ciekawego ... pozniej nad soline na werlas (mam tam skromna dzialeczke = miejsce na moto/namiot/ognisko) tam nocleg z piwkiem ogniskiem itp ... na tyle mam pomyslow na chwile obecna :D

 

tak to ten weekend ... 31 marzec - 1 kwiecien

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne im nas wiecej tym weselej ...

 

puki co z planow ... wyjazd w sobote. trasa po bieszczadzkich pieknych drogach ... mozna cos obejzec ciekawego ... pozniej nad soline na werlas (mam tam skromna dzialeczke = miejsce na moto/namiot/ognisko) tam nocleg z piwkiem ogniskiem itp ... na tyle mam pomyslow na chwile obecna :D

 

tak to ten weekend ... 31 marzec - 1 kwiecien

:]

wybrałbym się z chęcią z wami i troche pohałasował wydechami ;) ale moje moto w częściach i nie sądze bym się wyrobił do tego czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodman: i jaktam moto ? :> bedzie smigac na nastepny weekend ?

kurde blade nie poradze sobie z gaźnikami sam. Musze oddać do mechanika, ale dopero po świętach chce mnie przyjąć :icon_biggrin: jutro go będe dręczył, aby jedak zrobił to przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przeglądałem artykuł o VX 800 - to podobno ten sam silnik co w Intruzie.

Gośc pisał tam, że jesli nie przypilnuje się okresowej regulacji zaworów, to zdarza się, że moto przestaje palić na jeden gar. Nie wiem ile w tym prawdy - bo nie mam takiego sprzęta - ale może warto sprawdzić i taka możliwość;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...