Skocz do zawartości

Jaki motocykl 50 -70 cm3 do 6000zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak jest okazja kumpel kristiego tani sprowadza z włoch -mysle ze zaufany koles skoro kristi nie narzeka ;] za około 5000 moze hm'a z 2001 roku sprowadzic w b.dobrym stanie-nawet przeglądałem hm'y we włoszech sa one tam b. tanie ;] a swoją drogą nie wiecie czy hm jest od rx'a wyzszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przygnębiony długim oczekiwaniem na prawo jazdy zaczynam się rozglądać w motorowerach. Zastanawiam się nad Derbi GPR, bo kolega się zastanawia czy nie sprzedać. Jest jeden problem: 178cm/80kg - wyglądałbym jak na ratlerku. Dlatego pytam tutaj o motorowery enduro.

 

Nigdy nie myślałem o tym rodzaju jednośladu, gdyż wydawało mi się, że koszty eksploatacji są zabójcze. Czytam jednak ten dział i chyba nie do końca jest tak, że trzeba tłok i korbowód co 200km wymieniac. A może jest?

 

Chciałbym mieć pojazd na dojazdy do pracy, normalnych rozmiarów, który nie ugnie się pod moją masą, nie będzie palił więcej niż 4 litrów, nie zabije kosztami eksploatacji i rozpędzi się po tuningu do 80-90km/h. Ma sie rozumieć pojeździłbym też po małych dołkach, górkach i piaseczkach :D Fajnie wygląda Aprilia RX ale i inne nie są złe. Mógłbym, podobnie jak założyciel wątku przeznaczyć około 6tys za sprzęt gotowy do jazdy.

 

Fajną opcją byłoby kupno 125 i rejestracja na motorower, ale mam strasznego pecha do policji chyba nie chcę ryzykować.

 

Co polecacie, biorąc pod uwagę warunki brzegowe? Jeździłem na kursie PJ między innymi Yamahą TW 125 i to było bardzo fajne (chociaż męczące) ;-)

 

PS: Jest jeden mankament: w czarnym skurzanym komplecie wyglądałbym chyba nieco głupio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekaja ramy ale u moich kolegow w MTX-e 80 i w DT 80 ...
nieprawda mi pelka rama przy silniku w mtxe jak spadl z 1,5 metrowego mostu z predkoscią jakies 50km\h :D Hm Cre to bez gadki najlepszy moto jezeli chodzi o teren w klasie 50cmm.Zawiecha i rama jak w cr.Do tego minarekla am 6 ze zmienionym wydechem i koszem sprzeglowym.ogolnie wyjebongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ci polecal derbi sende mialem i na nia nie narzekalem a z tym co ktos wczesniej napisal czy derbi ma porownanie do dt moim zdaniem derbi jest duzo lepsza od dt :buttrock: polecam jednym slowem derbi lub rx:)

a na jakiej podstawie stwierdzasz ze dt jest gorsze od derbi?? :buttrock: gościu derbi do bardziew, nie dość ze jest słabe to jeszcze zawiecha jest do niczego, bardzo czesto dobija do konca :D pozatym łatwiej dostać częsći do dt niz do derbi. następnym razem zastanów sie co piszesz. pozdro, A jeśli chodzi temat to kup sobie jakiegoś RX-a albo DT;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...