Skocz do zawartości

tłumik tuningowy w simku i charcie


markos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie każdego stać od razu na aprilie rs 80 więc daj sobie spokój z tym wiejskim sprzętem. A jeżeli moto fajnie chodzi na wysokich obrotach to warto. Moje rg po zmianie tlumika na tuningowy ciągnie teraz od góry i mi sie np to podoba bo trzeba kręcic moto :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wiec.. stać mnie na aprillke rs50 i inne japonce, ale kupiłem charta po to, żeby sie czegoś nauczyć, mam namyśli grzebanie w silniku i takie tam... i po roku użytkowania powymieniałem w nim praktycznie wszystko, wszystkie uszczelnienia, wał, cylinder, tłok, pierścienie, sporo rzeczy w skrzyni, wymalowałem go, ponaprawiałem zawieszenia, naprawiłem instalacje elektryczną, wiec moto chodzi jak zegarek i jeszcze nigdy nic sie nie zepsuło, nawet zima po tygodniowym postoju pali za pierwszym kopem (no dobra raz nie chciał odpalić, bo kumpel mi ropy nalał do zbiornika).... No i teraz mam dylemat z tym tłumikiem.... no i co do tego, że za 3 tłumiki dostane charta, bo tłumik kosztuje dokładnie 110 zeta, a do mnie ludzie sami przychodzą i pytają, czy chce go sprzedać, i 3 osoby proponowały już cene około 1500 zeta, ale nie mam ochoty go sprzedawać. tyle na ten temat... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypek41 jawkami kumpli, a później miałem swojego simsona którym przez wakacje zrobiłem 4000km i jestem zwolennikiem oryginałów simek był 99% oryginał, zbiłem lusterko i niestety nie było oryginalne.. a jeśli chodzi o rs to niezróbcie głupoty i nigdy włocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos16 bo ja nie łapie - tobie chodzi o taki tłumik np. z allegro do tuningu za ok. 100zł czy o wydech leo vince za 500zł. Bo wyżej widziełem że kolesie ci pisali coś o leo vince a niesprecyzowałeś dokładnie o jaki ci chodzi i jakbyś mógł to podaj najlepiej linka to ci powiemy dokładnie czy sie opłaca czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokażcie link do tego leo vinci? Bo z przeróbkami to nie ma problemu, bo i tak jutro musze z czegos dorobić kolanko do wydechu, bo brat mi charta lekko rozbił przed wczoraj, ale wszystkie cześci pokupuje jutro, tylko problem moge miec z kolankiem od wydechu, ale coś sie tam dobierze. :/ a ma ktos w simsonie, albo w charcie zadupek??? i wie, gdzie takie cos kupic, ewentualnie zrobić z laminatu???

 

Aha. ten wydech puszkowy za stówe. daje coś??? bo kurde nie mam nikog znajomego, kto by go miał i nie wiem, czy warto to kupić. :/ bo jak nie ma nic dawać, tylko byc troche głosniejszy, to dziekuje, wole dozbierac jeszcze te 4 stówki i kupić cos dobrego...

 

No i jak ze spalaniem? bo jak nastepuje rezonans, to może sie okazac, że wzrośnie nie???? tylko ktoś wie o ile??? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wsadziłem kumplowi taki tłumik do etli (ten za 100 ileś) . Pechowo skończyliśmy w nocy i po zapaleniu musieliśmy wzywać pogotowie do sąsiadki . daj spokój , to nie chodzi głośno ,to RYCZY !

Przerobiłem go i chodzi, porobiłem przegrody wyciszyłem i ma taki plastikowy "klank" .Nawet ciekawy .

Co do mocy to nie wiem bo nie odważyliśmy się go drugi raz odpalić a co dopiero jeździć .

Plus to fajny wygląd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...