Skocz do zawartości

Jaki tłok? Prox, Wertex...??


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat bo jestem na etapie kolejnej zmiany tłoka w swoim moto KTM SX 250 i zastanawiam sie jakiej firmy tłoki sa tak naprawde najlepsze. Oryginał odpada bo bym zbankrutował (zmiana u mnie przynajmniej 2 razy w sezonie). chce poprostu wiedziec jakiej firmy podzespołów używacie najczęściej. Bo skoro najczęsciej i najwięcej to najlepsze :) Nie zakładałem tego tematu na mechanice 2t bo tam to więcej o MZ itp niż cross a chcaiłbym poznac wasze opinie na temat tłoków i korb róznych firm. Pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat bo jestem na etapie kolejnej zmiany tłoka w swoim moto KTM SX 250 i zastanawiam sie jakiej firmy tłoki sa tak naprawde najlepsze. Oryginał odpada bo bym zbankrutował (zmiana u mnie przynajmniej 2 razy w sezonie). chce poprostu wiedziec jakiej firmy podzespołów używacie najczęściej. Bo skoro najczęsciej i najwięcej to najlepsze :) Nie zakładałem tego tematu na mechanice 2t bo tam to więcej o MZ itp niż cross a chcaiłbym poznac wasze opinie na temat tłoków i korb róznych firm. Pozdr!

 

Oryginał w ktm to właśnie Vertex.

Kup vertexa, a będzie miął oryginał bez pudełka ze znaczkiem KTM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny tłok KTM kosztuje 695zł. Prox i wertex kosztuja 425-460zł. Nie urzywam oryginału tylko prox ale jestem ciekaw jakiej firmy tłoki są w naszym kraju jezdzone najczęsciej. Bo jest jeszcze cała masa firm: np. wiesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz nasówa sie pytanie czy kazdy z nas kupuje taki tłok jaki sprzedaja w sklepie u niego w okolicy czy taki jaki uważa za najlepszy ;-) bo ja do tej pory stosowałem prox ale dlatego ze wiem gdzie w Krk taki kupić za niedużą kase ale z koleji mechesy mi mówiły ze to japońskie tłoki precyzyjnie wykonane itp. Ktoś wie gdzie w Krakowie jest dystrybutor vertexa. bo nie za bardzo lubie kupować takie rzeczy na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...