Skocz do zawartości

Czy aprilia pegaso 650 to dobra maszyna? Prosze o jakiekolwiek opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Proisze o jakiekolwiek opinie na temat aprili pegaso, rocznik 93 wzwyz. Szukam jakiegos enduro na wiosne i nie moge sie zdecydowac, moze polecicie mi cos innego. Cena jaka cche przeznaczyc to w granicach 7 tys.

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrwaiam :)

Edytowane przez Volks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam akurat 3 tygodnie temu kupilem sobie Aprilie Pegaso 650 z 99r - postawilem na nia bowiem uwielbiam turystyczne enduro. gdy dowiedzialem sie ze zwa ja rowniez funenduro to jeszcze lepiej bo widac do zabawy stwozona.... i faktycznie jej mala masa jak dla mnie pozwala na pewna czasem az szalona jazde jesli chodzi o drogi szutrowe i lekki teren.

Ogolnie jestem b.zadowolony, ciagnie ladnie od samego dolu, ryje oponka jeszcze na 3biegu, nie ma podejscia do xtz 750 mojego kumpla ale za to ma inne plusy - waga, rocznik, spalanie i wyglad (sprawa gustu) V-max 160pare to moze troche za malo ale idealnie byc nie moglo, mam pusty tlumik i polecam ten zabieg - brzmi jak DR 750 ktora wczesniej mialem. Podsumowujac fajny motorek, ladnie wyglada, prosty w obslodze, ekonomiczny, zrywny, za mala kase jak na ten rok, podzespoly to acerbis - plastiki (zbiornik itp), Marzocchi - zawieszenie (w tym modelu upsidedown), silnik Rotax - wytrzymala jednostka identyczna jak w BMW 650 tylko tu jest 5 zaworow, ladniutka aluminiowa rama. Z akcesoriow posiadam wyzsza szybe gmole przod i tyl oraz centralna podstawke. Ogolnie sadze ze sprzet godny polecenia.

Edytowane przez milek_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...