Skocz do zawartości

EXC 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Gawron dzieki za wytlumaczenie :) Chociaz i tak niby wiem wszystko,a jednak nie wiem czy mam sie przejmowac tymi zmianami i szukac nowszych rocznikow czy bezstresowo,bo dla mnie jako niezawodowego jezdzca nie bedzie to gralo wiekszej roznicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz kasy??

Wiadomo ze fabryka po cos zrobiła te unowoczesnienia i zmiany konstrukcyjne :) Aczkolwiek jak ja jzdziłem na tym GS 125 i kumpel mający EXC z 2001r dawał mi jezdzić to bez kitu ale ja nie czułem absolutnie zadne róznicy no moze pozatym ze zawieszenie to EXC miało tyćke twardsze (lepsze) no i pozycja minimalnie inna. Generalnie no to wiadomo im moto młodsze i nowszekonstrukcyjnie tym lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz kasy??

Wiadomo ze fabryka po cos zrobiła te unowoczesnienia i zmiany konstrukcyjne ;) Aczkolwiek jak ja jzdziłem na tym GS 125 i kumpel mający EXC z 2001r dawał mi jezdzić to bez kitu ale ja nie czułem absolutnie zadne róznicy no moze pozatym ze zawieszenie to EXC miało tyćke twardsze (lepsze) no i pozycja minimalnie inna. Generalnie no to wiadomo im moto młodsze i nowszekonstrukcyjnie tym lepsze :)

 

 

GS mam zuppełnie inną konstrukcje silnika niż EXC(po roku 97)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS mam zuppełnie inną konstrukcje silnika niż EXC(po roku 97)

 

 

ani rama ani silnik ani zawiecha ani nic nie jest nawet podobne smile.gif niestety ale od 98r weszła nowa generacja KTM z mozna powiedzieć całkien nowymi motocyklami 125

 

http://www.bikepics.com/members/piasektt/98125exc/ ten jest do sprzedania ale to na PW do urzytkownika Piasektt

 

i

 

Silniki od 92 do 97 te same, potem ktm wprowadzł juz zupełnie inne motocykle jak kolega gawron wspomniał.

 

;) :) :) Wiem ze czytanie tego co jest wyzej czasami bywa kłopotliwe :biggrin: pozdr!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...