Skocz do zawartości

Naklejki na motocykle


Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi polecic kogoś kto zajmuje sie naklejkami na motocykle,dokladnie chodzi mi o naklejki CBR na boczki w mojej f4.Mam dośc partactwa z ktorym miałem styczność :buttrock:

 

Nalepy muszą być profesjonalne na ploterze z efektem przyciemnienia

no i dobrze by było gdyby mnie nie zrujnowały..... :crossy:

Edytowane przez romek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tą firme co sie ogłasza w dizmarze . Nie pamietam nazwy ale tel:032 2760161.

Dlaczego polecam, bo znajomemu załatwiałem naklejki do R1 i wszystko super.Czy są drodzy w stosunku do innych no to nie wiem ale naklejki są naprawde OK.

Edytowane przez MYCIOR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o naklejki z przejściem tonalnym to życzę powodzenia, a jak znajdziesz i będziesz zadowolony to daj znać

ja kupiłem ostatnio 3 naklejki w cenie 570zl w Honda Plaza

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=43241&hl

 

pozdrawiam

Edytowane przez Tommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio 3 naklejki w cenie 570zl w Honda Plaza

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=43241&hl

 

pozdrawiam

 

:lalag: :clap: :buttrock: :crossy: no to niezły 'deal'

 

ja polecam GrafNet z Krakowa, mam od nich naklejki i na razie (ODPUKAĆ) wszytsko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: :clap: :buttrock: :crossy: no to niezły 'deal'

 

ja polecam GrafNet z Krakowa, mam od nich naklejki i na razie (ODPUKAĆ) wszytsko ok

 

a czy naklejki które kupiłeś posiadają przejście tonalne z jednego koloru w drugi ? (w mojej CBR z niebieskiego w czerwony)

zwykłe naklejki to możesz sobie i nożyczkami z folii wyciąć jak chcesz tanio

 

zapoznałem się z ofertą firmy i nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało (romek21 pewnie też)

szukałem innego rozwiązania ale nie stać mnie na zakup spartaczonych naklejek dlatego kupiłem oryginalne

Edytowane przez Tommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy naklejki które kupiłeś posiadają przejście tonalne z jednego koloru w drugi ? (w mojej CBR z niebieskiego w czerwony)

zwykłe naklejki to możesz sobie i nożyczkami z folii wyciąć jak chcesz tanio

 

zapoznałem się z ofertą firmy i nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało (romek21 pewnie też)

szukałem innego rozwiązania ale nie stać mnie na zakup spartaczonych naklejek dlatego kupiłem oryginalne

 

panowie, polecam obrys do krzywych & cyfrodruk / solwent

 

oczywiscie nie wyjda z tego kolory zgodne z pantonami.

apla bedzie daleka od idealu.

nie uda tez zrobic sie wszelkich efektow (uszlachetniaczy) pelrly, metaliki.

ale jest to jedyny kompromis pomiedzy monolitycznymi foliami z ploteru tnacego a drogimi oryginalnymi naklejkami.

zakladajac ze masowe (offset,sito) "czeskie" kopie nie sa dla danego modelu dostepne.

 

pozdrawiam

Edytowane przez bartekl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy naklejki które kupiłeś posiadają przejście tonalne z jednego koloru w drugi ? (w mojej CBR z niebieskiego w czerwony)

zwykłe naklejki to możesz sobie i nożyczkami z folii wyciąć jak chcesz tanio

 

zapoznałem się z ofertą firmy i nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało (romek21 pewnie też)

szukałem innego rozwiązania ale nie stać mnie na zakup spartaczonych naklejek dlatego kupiłem oryginalne

 

no własnie z tym przejściem tonalnym jest problem.Z tego co mi wiadomo grafnet nie zajmuje sie czym takim

kupilem ostatnio naklejki z przejsciem zrobionym poprzez prysniecie jakims lakierem co dało efekt taki że do tej pory biore prochy na uspokojenie :buttrock: ogolnie długa historia

 

najlepsza oferta w tej chwili jest cos takiego: http://allegro.pl/item98159530_naklejki_na...ka_jakosc_.html

 

za naklejki na 2 boczki chca chyba 250 zł. i zapewniaja ze jest wszystko ok.

 

skorzystał ktos z ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Juz zamowione i wysłane.

Wg.zapewnień sprzedajacego nie maja odbiegać wzorem,jakością,wykonaniem od oryginału

 

zobaczymy..

 

Witam. Jak dostaniesz te naklejki to napisz co o nich sadzisz bo ja potrzebuje naklejki na 1 boczek tylko ze naklejki sa w jednym kolorze ale jest jeden problem gdyz naklejka zaczyna sie w kolorze zoltym a konczy przezroczysta a przejscie z zoltego do przezroczystego zrobione jest z malych zoltych kropek i na poczatku przejscia jest ich duzo a pozniej coraz mniej czy ta firma mogla by wykonac taka naklejke :buttrock:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...