Skocz do zawartości

Kask Enduro czy zwykly zamkniety???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :crossy: Mam taki dylemacik, otoz nie wiem jaki kask kupić. Nie chodzi mi o wybor miedzy dwoma modelami a wybor miedzy 2 typami. Zastanawiam sie czy kupic kask enduro+ google, czy zamkniety taki z szybka (nie wiem jak sie nazywa , taki do jazdy po miescie). Moj moto to Motobi Raptor 125, design ma ala Super moto. Jednak ja mam zamiar jezdzic nim po miescie i lesnymi drogami (ale nie zaden tam enduro-hardcore :buttrock: ).

Boje sie ze ten zwykly taki w lesie moze sie porysowac od galeci, kamyczkow itd itp, Natomiast kask enduro + gogle to prawie dwukrotnie wiekszy wydatek. Poradzcie mi, moze ktos byl w podobnej sytuacji i jakos wybrnal z tego i potem nie zalowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że lepiej kupic zamkniety :buttrock:

Czesciej i tak bedziesz jezdził po miescie, a w enduro po miescie to srednia frajda (mi czesto wiatr łapał pod daszek i głowe wykrecało mi do tyłu :/) - enduro raczej nadaje sie do mniejszych predkosci :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o praktycznosc to tylko integral, w miescie w goglach jezdzi mi sie naprawde kijowo, ze wzgledu na dosc male pole widzenia. Jadac w terenie to nie przeszkadza bo gapisz sie glownie przed siebie ale w miescie gdzie musisz miec oczy dookola glowy to spora niewygoda. Jezeli w terenie ktos nie bedzie przed toba jechal i i sypal ci w twarz kamieniami to smialo bierz integral, a na galezie bedziesz uwazal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za rady. Ja juz wzbralem. ENDURO :-D Te wzjaydz w teren i w miasto to racyej 6:4 w strone terenu wiec taki padl moj wzbor. Pozatzym w miescie nie bede osiagal takich predkosci ta maszyna aby mi leb urywalo :-D. Ale dziex FOLKS POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...