Skocz do zawartości

Pomocy wypadł klocek ze szczeki podczas jazdy!!!!!


gladiator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc .!!!

Dziś zostawiłem Motorek w serwisie ,jak wróciłem odebrać pan powiedział że klocek wypadł im podczas przeprowadzania Motoru sam ,tak samoistnie.

Powiedział że zrobił i mósze uważać , dojechałem do domu i ruszając ze świateł zobaczyłem żę ten kloc !!znowu wypadł

Wiec niewiem co robić, czy mieć pretensje do niego ,czy zrobić to we własnym zakresie .Może ktoś wie lub miał podobną sytuacjie ,co robić :icon_biggrin:

 

Motorek to GS500 tak dla sprostowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc .!!!

Dziś zostawiłem Motorek w serwisie ,jak wróciłem odebrać pan powiedział że klocek wypadł im podczas przeprowadzania Motoru sam ,tak samoistnie.

Powiedział że zrobił i mUszĘ uważać , dojechałem do domu i ruszając ze świateł zobaczyłem żę ten kloc !!znowu wypadł

Wiec niewiem co robić, czy mieć pretensje do niego ,czy zrobić to we własnym zakresie .Może ktoś wie lub miał podobną sytuacjie ,co robić :icon_biggrin:

 

Motorek to GS500 tak dla sprostowania

 

Pierwszy raz słyszę by sam z siebie wypadł klocek z zacisku. pAN mECHANIK coś spieprzył, ułamał, urwał i wcisnął Tobie uszkodzony sprzęt. Takie jest pierwsze wrażenie.

Pytanie za pięć punktów ? czy zdażyło się coś podobnego wcześniej ? czy miał coś robić przy hamulcach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa wypasć nawet przy wypadku chyba ze poprostu pęknie blacha do ktorej jest przymocowana okladzina cierna ,ale ja zakladajac nowe klocki w swojej cb500 z jednej strony przekladalem przez otwor w klocku ,a z drogiej strony ulozona jest na prowadnicy . Pytanie wieć do ciebie czy mialeś taka sytuacje w tym moto ,ale watpie ,a druga sprawa jak prawidlowo wlozone klocki moga wypasc i to jeszcze przy przeprowadzaniu. Ja bym osobiscie rozmowil sie z tym panem co ci serwis przeprowadzil

Cos sciemnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos pogubil zawleczki (lub same zardzewialy i sie rozpadly) to bardzo mozliwe, ze szpilki tancza na wszystkie strony i w koncu jeden z klockow spada. Gdyby szpilek nie bylo wogole to klocki sila ciezkosci od razu lezalyby na samym dole.

 

Pytanie wiec czy spada jeden klocek czy cala para z jednego zacisku? Jesli tylko jeden to ja w pierwszej kolejnosci szukalbym przyczyny w zawleczce (o ile oczywiscie ktos nie popelnil bledu przy zakladaniu klockow).

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na pytania :

wcześniej niemiałem z tym problemów !!

Jest to pierwszy raz i to właśnie jak dałem moto do serwisu ?!?!?!

klocek wypada jeden nie dwa ,górny zostaje i nim właściwie moge hamować .

Okładzina jest jeszcze w polowie .

 

Pytanie za pięć punktów ? czy zdażyło się coś podobnego wcześniej ? czy miał coś robić przy hamulcach ?

nic przy hamulcach miał nie robić ,ale powiedział że jak przeprowadzał Motor to sam wypadł ?!?!?!?

 

Sam niewiem co mam myśleć ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, conajmniej dziwne to dla mnie i co hamujesz zjednej strony klockiem, a z drugiej tłoczkiem???

:icon_biggrin: nie nie wkładam buta w koło lepszy efekt !!! :P)

 

stało sie to dziś ,wiec Motorkiem nie polatałem :P i śpi na Parkingu

jutro pomyślimy co z tym fantem zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w GS 500 też tak jest ale np.: w GPZ 550 jak okładzina cierna jest za cienka to jeden klocek ma tendencje do wypadania... Moja rada jest taka żebys obejrzal jak to wygląda u Ciebie.

Drugą możliwością jest to, że może kiedys ktos wstawił jakiś patent i patent ten przestał działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...