Skocz do zawartości

rozpoczęcie sezonu w pile


pit_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna ale wymysliliscie dopiero za tydzien rejestruje sprzeta :D.

 

A mam jeszcze pytanko kto to organizuje jakis klub ?? Czy tak po prostu ktos to wymyslił i sie rozchodzi w srodowisku ?

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale wymysliliscie dopiero za tydzien rejestruje sprzeta :D.

 

A mam jeszcze pytanko kto to organizuje jakis klub ?? Czy tak po prostu ktos to wymyslił i sie rozchodzi w srodowisku ?

szczerze ie mam pojęcia kto to organizuje ale kto będzie cie kontrolował... dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER SUPER wrescie jakis pomysł na święta, moja Babucha jeszcze nie dopieszczona ale DAMY RADE !!!!!

 

mam tylko nadzieje ze dosyć wiekowy sprzęt nie bedzie przeszkadzał :icon_biggrin: :P

 

 

wszystkie sprzęty od komarków po plastiki.. zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ;) :) :) :D ja biere jednego plecacka:P hehe i jednego bierze Tomek, a tak przy okazji to zobaczyłem w kalendarzu imprez,że w dniach 28-30.04 będzie rozpoczęcie sezonu w zabrodzie nad piławą---- hehehe to chyba raczej,napewno bliziutko nas...........tylko jest jeden myk,bo niemoge się do organizatora dodzwonic;/ :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja tez bede, sprzet dla rozpoznania to Honda Varadero 125 niebieska + srebrny bak , jedyna taka w Pile :) Mam nadzieje ze pogoda dopisze i ze duzo osob jest poinformowanych.Jednoczesnie zapraszam amatorow stuntu i plastikow na cotygodniowe niedzielne spotkania na pasie startowym na pilskim lotnisku. Pozdro i do juterka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po rozpoczęciu :) było elegancko, zgodnie z zapowiedzią: najpierw rundka po mieście a potem na poligon. Sprzętów było +/- 15. Klasyki, ruski, nakedy, cruisery, enduro, ścigi, no i jawka :crossy:. Towarzystwo świetne, pomysł dobry - oby więcej takich wypadów. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bylo bardzo fajnie, szkoda ze nie bylo wiecej sprzetow i gdzie zgubiła sie ekipa z wałcza ??? :) .

 

Ja niestety tak jak mowilem nie moglem byc na swoim sprzecie bo blachy jeszcze nie mam :bigrazz: , ale za to odebrałem jawke karłowi i wywaliłem go na pake :crossy:.

 

pozdro i wiecej takich imprez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wiecie co chłopaki ...albo sie pospieszyliscie ..albo coo.. bo kurde było nas z wałcza koło 14 sprzętów..... byliśmy o 13:45 a tu dupa nikogo nie ma.... troche przypał.... to pojechaliśmy sobie na lotnisko pośmigać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...