Skocz do zawartości

Czy warto ?? Zmiana z GPZ 500 na 900 ??


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm!! mam obecnie GPZ 500 S z 93 roku. Z nastaniem nowego sezonu zapragnąłem zmienić moto. Z obecniego sprzętu jestem zadowolony i tu powstaje pytanie: czy zmiana na GPZ 900 po 91 roku ma sens w erze motocykli turystycznych pokroju ZZR ?? Do kiedy produkowano GPZ 900 i czy nie jest to konstrukcja z "wielkimi Tradycjami" przez co przestarzała nie spełniająca dzisiajszych wymogów?? ZZr mi się podoba ale GPZ mam możliwość kupić całkiem okazyjnie. POMOCY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZ 900 na rynek Japoński był produkowany do 2002 r. najprawdopodobniej, dokładnie nie pamiętam musiał bym sprawdzić. Motocykl jest dość przestarzały w porównaniu do współczesnych motocykli. W sprzedaży jest od 84 r. więc już jego konstrukcja ma ponad 20 lat. Egzemplarz po 91 r. ma już poprawione wszystkie wady i jest już dopracowaną konstrukcją. Motocykl w wersji otwartej ma 115 km więc nie jest to mało. Prowadzi się według opisów stabilnie. Jak lubisz motocykle o archaicznym już wyglądzie i cena jest przystępna oraz jak Cię stać na utrzymanie takiego motocykla i potrzebujesz sprzętu do szybkiej turystyki a nie do jazdy od świateł do świateł na jednym kole to możesz śmiało kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest na prawde zabytkowy ale egzemplaż który mam na oku jest podobno z 95 roku z przebiegiem 20000 km. Do tej pory myslełem tylko i wyłacznie o małym zygzaku.

 

A tak przy okazji to jak wygląda sprawa z częściami ?? czy są dostępne a jeśli tak to czy nie są przypadkiem ceny przesadzone.

 

I najważniejsze: Czy jest chociaż jedna osoba która jezdzi na motocyklu nowszej konstrukcji i czy przesiadł by sie na zabytkowy motocykl tylko ze względu na cene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części eksploatacyjne kupisz w sklepach z częściami aftermarketowymi bądź w autoryzowanym serwisie. Poważniejsze części dostaniesz tylko w serwisie (czas oczekiwania 2 tygodnie i czasami dłużej)

Niestety ceny są z najwyższej półki ponieważ taka to klasa motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...