Skocz do zawartości

Odzież używana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znacie może jakieś sklepy internetowe z używaną odzieżą na motor?Konkretnie szukam spodni na crossa i chciałbym znaleźć jakies używki bo za dobre nowki to trzeba grubo ponad 200 zł dać a nawet wiecej.Jeśli coś wiecie to dajcie adresy.

 

Pozdro :D

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że na allegro nie ma nic ciekawego.Niedługo mam zamiar sie wybrac na giełde do Sandomierza może tam coś będzie bo słyszałem że co jakis czas przyjeżdża jeden kolo co handluje m.in odzieżą motocyklową.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie na crossa do trwałych nie należą i według mnie totalnym bezsensem jest kupowanie używek. One po prostu za szybko sie przecierają i niszczą. To nie skórzany kombinezon który wytrzyma wiele sezonów. Poza tym spodnie FLY kosztują 130 zł i nie śmierdzą niczyim potem... Ale twój wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o spodnie Fly model 303 to dziękuje bardzo,juz raz je kupiłem i wystawiłem na sprzedaż jeszcze w ten sam dzień,mimo iż wziąłem największy model to i tak jakies takie małe,zresztą materiał bardzo cienki,jakoś nie spasowały mi.Znajomy kupił od gościa ktory startuje w zawodach używane spodnie i nie były jakoś starte,służą mu już przez długi czas,dlatego chce znalezc jakąs używke,ale w miare dobrym stanie.Widziałem gdzies na allegro nowe acerbisy za 250 zł dosyc ciekawa oferta.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Pamiętam, że kiedyś, ktoś z Krakowa się tu ogłaszał w sprawie odzieży używanej. Ma bodajże hurtownię czy sklep. O ile pamiętam, była to ul. Zakopiańska. Chciałem to znależć, niestety, szukajka nic nie znalazła. Jeżeli ten sklep, hurtownia istnieje nadal, to będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. ez nikt na ebay nie wpadl :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pamiętam, że kiedyś, ktoś z Krakowa się tu ogłaszał w sprawie odzieży używanej. Ma bodajże hurtownię czy sklep. O ile pamiętam, była to ul. Zakopiańska. Chciałem to znależć, niestety, szukajka nic nie znalazła. Jeżeli ten sklep, hurtownia istnieje nadal, to będę wdzięczny za namiary.

Krakow Zakopianska 260,Opatkowice naprzeciw stacji Orlen ,mozna po uzgodnieniu telefonicznym przyjezdzac w godzinach wieczornych w weekendy i siewta (mieszkam na miejscu) info tylko i wylacznie telefonicznie bez smesow tel 501 430 531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...