Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widział mnie ktoś kiedyś(lipiec-sierpień) w krakowie jak jechałem Virażką?? http://www.bikepics.com/members/kubo/04virago535/ TAk wyglądało moje chromowane oczko w głowie... Ciekawe czy przemknąłem kiedyś komuś koło nosa...

Ja cie "pare razy" wdziałem :) , a Zipkiem już nie jeździsz w ten sezon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do dupy z Was ekipa - byłem na matecznym od 9:20 do 9:37 i nikt się nie pojawił. Stała jedynie jakaś CBRka w narodowych barwach, ale właściciel przez cały ten czas nie dał się znaleźć. :? :)

 

A teraz żeby Wam było przykro, że nie pojechaliście ze mną - trochę fot z mojej dzisiejszej wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuję wszystkim za udane śmiganie, było zajebiście i nie mogę sie już doczekać nowego sezonu, a może jeszcze w tym roku powtórki :P

 

ps. CosmoSquiq może rzeczywiscie czekałes nie na tej stacji, bo śmigaliśmy cały dzień ... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do dupy z Was ekipa - byłem na matecznym od 9:20 do 9:37 i nikt się nie pojawił. Stała jedynie jakaś CBRka w narodowych barwach' date=' ale właściciel przez cały ten czas nie dał się znaleźć. .[/quote']

sorki, my się po prostu trochę spóźniliśmy, nikogo nie było, więc pojechaliśmy na spotkanie w Myślenicach. Fajne fotki, ale nasza wycieczka też się bardzo udała - dzięki chłopaki :buttrock:. Swoje zdjątka oczywiście udostępnię, ale dziś mi się już nie chce zajmować ich rozpowszechnianiem. A do Mnikowa już się nie wybrałeś? - całkiem niezła frekwencja, brawa dla organizatora :P nawet transport dla inwalidy się znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... dziś było piknie.

Ano było ! Ci co odstawili już moto do Poznania niechaj plują sobie w brodę :P

Parę razy ekipa has lost in ekszyn :P

Zdarza się :P

 

Ci co robili fotki na trasie i pod kościółkiem proszę o PW' date=' chciałbym je na maila dostać. :P :buttrock: [/quote']

Myślę, że po niedzieli wrzucimy to na FTPa, to sobie pociągniesz. Szkoda to mailem przepychać do każdego.

 

Jakiego ripleja może jutro zrobimy? :P

Spotkanie o 12:00 w Trzebini na Głównym Dworcu Kolejowym, ja z Grishackiem spotykam się w Oświęcimiu na BP koło mostu o 11:20. Nie wiem gdzie i o której grupa Kraków.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pomyliles ronda albo BP? :P z reszta nie wiem' date=' mnie nie bylo

P03.jpg - swietne zdjecie :P widze ze wycieczka sie udala :buttrock:

Pozdr[/quote']

Nie no, przy matecznym jest jedno BP przecież, rondo mateczny też jest jedno i wiem gdzie jest :P

Miałem uderzać do Myślenic, ale przy wylocie z Krakowa był taki korek, że pomimo mykania pomiędzy samochodami dość szybko dotarłem do Myślenic dopiero o 10:05.

Co do zdjęcia - dzięki :P Tą fotkę wykonałem już co prawda zaraz pod moim miejscem zamieszkania, ale fajnie że się podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dotarłem do Myślenic dopiero o 10:05.

 

Cosmo, może Ty już masz czas zimowy ustawiony :buttrock:

Sorry, no offence. Na serio byliśmy w Myślenicach na stacji koło salonu Opla do 10:25.

 

Jutro tez lecimy w traskę, jak dasz radę, to dawaj z nami. Skontaktuj się z Ruffem, bo on nie ma dostępu do netu.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drfugazi: Nie zatrzymywałem się w Myślenicach, bo z wcześniejszych postów wynikało, że się grupa spieszy, więc sądziłem, że o 10:05 już "pycicie" :buttrock: Toteż przejechałem sobie przez Myślenice prosto do Rabki. Poza tym nie doczytałem gdzie dokładnie spotkanie w Myślenicach miało być, bo nie spodziewałem się, że będzie mi ta wiedza potrzebna... :?

 

Jutro chętnie! Muszę wykruszyć trochę błocka ze sprzętu. :P Nie mam numeru tel do kogokolwiek z Was. Mój numer to 603 67 55 77. Spotkanie w Trzebini czy wypada ktoś z Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...