Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś jest chętny też się wybrać, proponuję spotkać się na stacji:  

"Statoil" (chyba) na Lublańskiej o 16.30

Postaram się być (z lekkim poślizgiem do 10 min). Jeśli do tego czasu mnie nie będzie - pozdrówcie Rozia ode mnie. KONIECZNIE! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jutro? bo dzis nie dam rady...  

jak przelozycie, to pojade na 2 godzinki.

 

Jutro to ja nie dam rady, a pozatym 2 godzinki to jest w sam raz tyle, zeby się zebrac o 18:00 dojechac i wrócić... ;)

 

Chyba jednak to przełożymy, bo pogoda dziś niepewna, może jutro będzie lepiej i cieplej.

Mój kumpel na GSXie też się wycofał, może jutro da radę.

Postaraj się Ruff, może coś wykombinujesz.

 

Pozdrówka dla Rozia, mi też kazał wypić jego zdrowie, uczynię to w weekend, zresztą pewnie duuuużo zdrówek wypije. ;)

 

No to zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak to przełożymy, bo pogoda dziś niepewna, może jutro będzie lepiej i cieplej.

Witam,jak jutro będziecie jechać do Rabki to sie pisze.Co do planów weekendowych to myśle gdzieś uderzyć na dwa dni.Mam plan taki ładowac na Słowacja a póżniej na Czechy do Pragi i powrót(oczywiście mozna to skorygowa ;) )

p.s Rozio zdrowiej jak najszybciej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak jutro będziecie jechać do Rabki to sie pisze

No to jak dzis z tym wypadem?

Jedziemy? Ja jestem za. Od 18:00 jestem wolny.

Dajcie znac.

 

Pewnie że jedziemy, pogoda mniut malina.

Czym wcześniej, tym lepiej, ja mogę nawet już ;), ale jeszcze ma jechać Marcin, kumpel GSXem i może Zomb, nie wiem o której oni dadzą radę.

Napisz o której Ty możesz być np. w Skomielnej Białej (tam byśmy się chyba spotkali).

Ja jadę oglądać XJ-tę w Spytkowicach o 17:30, także już tam będe. Zostałem poproszony o oblookanie.

Czekam na propozycję miejsca i terminu spotkania.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o której Ty możesz być np. w Skomielnej Białej (tam byśmy się chyba spotkali).

Mysle ze 18:30 bedzie ok.+/- 10 minut. Tylko ze ja (jak zwykle ;) ) nie bede mial duzo czasu, ale pare fotek zdazymy strzelic na winkielkach ;)

Ruff zbieraj sie, zebysmy o 18 wyjechali z Kraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...