Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znalezliscie wczoraj ul. Na Barciach ?

 

tak znalezlismy, ale szczerze mowiac nic ciekawego. bylo pare osob na motorkach, ale wypilismy tylko po Coli i pojechalismy

 

moze ma ktos ochote pojezdzic jutro, ja mam caly dzien wolny wiec godziny mi obojetne, jak ktos chetny to pisac...

ja bym byl chetny tak po 18:00

w razie czego wal na GG.

 

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień wolny, pod pretekstem rodzinnej wizyty zaliczyliśmy wycieczkę do Radomia (wt-śr) przez Miechów-Jędrzejów -Chęciny -Wąchock -Ostrów -Żarnów (fajna traska można by się wybrać grupką), w drodze powrotnej już nie mogłam usiedzieć na tylnej cegle. :lol: Udało nam się za bardzo nie zmoknąć. wklejam zdjęcia.

Co robicie jutro? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robicie jutro?  :D

 

Jutro robimy ognisko - Zapraszam Wszystkich.

Jeżeli ktoś potrzebuje imienne zaproszenie - to niech do mnie pisze (problemem może być podpis rodziców).

 

Korzkiew - załużmy godzina 16.

 

Jakby ktoś nie wiedział gdzie to jest, to zapraszam do mnie do domu (pojedziemy grupą)

Białoprądnicka 32/15.

Jeżeli by nie było pogody to bedziemy się zastanawiać co robić (jak znam życie - młyn :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jutro robimy ognisko - Zapraszam Wszystkich.

Jeżeli ktoś potrzebuje imienne zaproszenie - to niech do mnie pisze (problemem może być podpis rodziców).

 

Korzkiew - załużmy godzina 16.

 

Jakby ktoś nie wiedział gdzie to jest, to zapraszam do mnie do domu (pojedziemy grupą)

Białoprądnicka 32/15.

Jeżeli by nie było pogody to bedziemy się zastanawiać co robić (jak znam życie - młyn :mrgreen: ).

Chetnie skorzystal by z zaproszenia i wpadl do Ciebie miedzy 14,30 a 15.

Musze jutro odwiedzic kontrachenta, który mieszka na Azorach okolo 14 i wlosciwie nie oplaca mi sie wracac do domu na Prokocim. Bede na moto o ile nie bedzie lało-na razie zanislo i kropi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede 16 mam juz wolne

niestety nie mam z kim zostawic coorki ,

a poniewaz nie jestesmy w Indiach i nie bedziemy w trójke jezdzic na 1 moto

a przyczepki tez jeszcze nie mam

( chociaz jak ktos ma do sprzedania wózek boczny do MZ to kupie )

to przyjedizemy pierdzikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by zrobić zbiórkę w miejscu gdzie łatwo trafić (np. na Piastowskiej przy Błoniach, 15:15/30?) i stamtąd wyruszyć na poszukiwanie Muzyka?

Ok mi pasuje,ale moze koło 15.00-z Muzykiem się umówiłem na 15.15 pod jego domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :cry:

ognisko+motorek fajna sprawa, ale ja niestety w Poznaniu w ten weekend (i to katamaranem) wiec mnie ominie. Napiszcie jak bylo i fotki oczywiscie tez mile widziane.

 

Milej zabawy (mam nadzieje ze pogoda wam dopisze)

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...