Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie nie martw... Zdarza się, nawet najlepszym... Pewnie, że szkoda, ale jeszcze sobie kiedyś nadrobimy. Najważniejsze, że Tobie nic a reszta to pikuś...

No jakos to bedzie, ale kurde widzialem jak Wam sie jazda podoba, co zreszta nie trudno zrozumiec, no i popsulem Wam zabawe :cry: Takze jezeli bedzie okazja do rewanzu i chociaz czesciowego naprawienia mojej winy ;-) to dawac mi znac na PW czy inna droga.

 

Wyrazy współczucia z powodu kolegi

Znalem go tylko z opowiadan i z widzenia. Ale zal jest i tak, bo jakby nie bylo to w koncu jeden z nas.

 

A kratki piwka chyba nikt nie odmówi

Tak przemyslalem, to jedna kratka chyba nie starczy? :-) Takze, pamietajcie o tym co wyzej napisalem.

 

Dzieki za namiary.Moze sie przydadza.

I dzieki za towarzystwo, bo jeszcze nie mialem okazji podziekowac. No i jeszcze raz duze SORRY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dopiero teraz (TPsie ukradki kable i neta nie bylo :P ) moge podziekowac wszystkim

za udana zabawe i mile spedzony dzien. Cos tak dziwnie mi sie te kateemy spodobaly,hmmm,

moze by tak sprobowac nastepnym razem ?? :P

Mam nadzieje na kolejny wypad na dniach, w ta upalna jesien, hehehe !!! (jutro ma byc ladnie)

 

 

 

Ruff:

Sprobuj zdjac tlumik, zobaczysz jak ci sie wtedy geba ucieszy :P jak uslyszysz odglos,

zupelnie jak mnie, kiedy w RF zdjalem pierwszy raz. Kilka dni tak smigalem ale to byla wiocha

wiec musialem dac oryginal do dorobienia, wedlug moich wytycznych . I jest jak jest :mrgreen:

 

Kroolik:

Bede Ci wciaz powtarzal, nie daj sie wystukac gosciowi od KTMa, od poczatku sciemnial !!!

Rame pospawasz a czesci znajdziesz, przeszukaj Allegro, gratke, Dizmara, podzwon gdzies,

musisz cos znalezc. Nie lubie jak ktos probuje wyruchac drugiego w jego nieszczesciu !!!!!

Gdzie znajde wasze zdjecia i filmiki, robione przez twoja sympatyczna Pania ? :P

 

 

Aha! Zdjecia nadwornej paparazzi wysmienite, jak zwykle.

Fotografa plci meskiej nie gorsze :P

 

 

 

 

Pozdro dla wszystkich !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zdjac tlumik, zobaczysz jak ci sie wtedy geba ucieszy

Niestety u mnie się nie da zdjąć samego tłumika :P

 

A co do dziwności podobania się KTMów to mnie tez się dziwnie spodobały - ciekawe komu jeszcze :P

 

A z wypadzikiem to się zobaczy, chociaz juz nawet mnie powoli opuszcza optymizm :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruff:

Ale by była jazda jak bys ściągnąl tłumior!!!

Dzięki wszystkim za fajną niedzielke i powiem wam jak żeście sie tak cieszyli to następnym razem i nawet ja chyba się skusze :P bo to musi byc wyrąbiste a jak widziałem Monke jak sie cieszył że na gume staje to !!!

powiem tylko jedno coś mii sie zdaje że znów hondzia pojedzie w sobote na parking i bedzie próbować jednego kółka :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to musi byc wyrąbiste a jak widziałem Monke jak sie cieszył że na gume staje to !!!

no bo to jest zajefajna sprawa taki cross.

i nie tylko dlatego ze staje na gume jadac pod gorke :P

przyjedz na parking do kraka - poprobujemy razem ;P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo: Tym razem to nie ja zepsułem sprzeta :P, ale jak masz jakieś dojścia do części do KTMów to może kolega Kroolik będzie zainteresowany...

A pozatym przychylam się do zadania Sławka: bier tego sprzeta i jadziom do Bodzowa :P

(tylko, że na to to juz bym sie chyba w ogóle bał wsiąść - gdyby ktoś nie zauważył to jest 520-ka !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,widze że każdemu się spodobaała jazda na crossach.Nie widze problemu-każdy daj jakiegoś dutka i może sobie co kupimy.U mnie terenów nie brakuje,a i garaż się znajdzie :mrgreen: .Myśle tu o np.CZ 125,250ccm-sprzęty nie drogie-napewno się rama nie złamie przy byle jakiej glebie to nie aluminiowy ktm,tylko czeska solidna stal :P

Tak piękna pogoda,lece kawa przegonić.

 

p.s kupie z rejonu małopolski cz 125,250-za rozsądne pieniądze http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33640586 -tak to wygłąda

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...