Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze znajdzie sie co najmniej 6 chetnych wiec koszty nie powinny przekroczyc 50zl/kask

 

OK' date=' ja potwierdzam swoja "rezerwacje". Koszta najlepiej jak najnizsze, bo jeszcze musze kawalek dojechac :-) Tylko jest jedno "ale" - wlasnie zajrzalem na prognoze na onecie i generalnie :-( http://pogoda.onet.pl/0,947,38,miasto.html , rowniez tu http://www.wetteronline.de/city/12566v.htm zapowiadaja dosyc spore opady, a ta prognoza raczej rzadko zawodzi.

29 mm, to dosyc spora ilosc opadow, takze nieciekawie. Choc pogoda zmienna jest...

Progoza rzadko zawodzi?? To sprawdź jaka jest teraz :lol: , 3,8 mm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) jest u nas Matek i Dragon' date=' kto jeszcze wpadnie? [/quote']

Ja niestety byłem umówiony...

czy to zaproszenie/wezwanie na sobotę dotyczy także mnie? :)

Jeśli masz ochotę i pavka zezwoli ;) ...

w niedzielę na KTMy też byśmy się wybrali (jako obserwatorzy i obsługa fotograficzna)

No obsługa foto byłaby wielce wskazana. ;)

 

Co z sobotą ??

Dzisiaj jest przepięknie, rano jak jeździłem to aż mi się nie chciało ze sprzęta złazić...

A podejrzewam, że jutro może być podobnie... zaraz jeszcze sprawdze ICM.

Jak na razie dobrą wolę wyrazili:

Cosmo

Rozio

Ziggy, ale dopiero po południu

Astarte

I ja się pytam czy tylko tyle...

No i gdzie byście chcieli pojechać??

Apeluje do waszych motocyklowych sumień ;)

To juz może być naprawdę ostatni fajny łikend w tym sezonie !!

Nie można go zaprzepaścić !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec apropos KTMow

(kurde te telefony na tej stronie co ktos tu keidys podal nie dzialaja, i musialem sie niezle nameczyc zeby to znalezc, ale mam).

 

Torem zajmuje sie niejaki pan Zbigniew Wywiał (jesli dobrze zapisalem). Tel do niego do 609 475 460. Jestem z panem Z. wstepnie umowiony, ze jutro do godziny powiedzmy 12-13 dam mu znac czy przyjezdzamy w niedziele czy nie. On sie musi przygotowac, wiec musi wiedziec wczesniej. Dzwonimy do niego i mowimy ze jestesmy w takim a takim dniu, o tej godzinie, i on na nas czeka.

Wypozyczenie mowil ze ok 300zl (jeszcze sie dogadamy)

Wiec jak. Sprawdzac pogode, zaklinac i sie decydowac co i jak.

To jest kawalek za dobczycami, wiec proponuje wyjechac z Krakowa kolo 10:00 (zeby wszyscy mogli dojechac i zeby nie zrywac sie bez sensu o 6rano w niedziele).

 

Czekam na odzew i dalsze propozycje.

Zdrv.

 

Fellipe - jechalbys w niedziele? Wezmiesz mnie jako plecaczka? (albo ja ciebie ;) ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odzew i dalsze propozycje.

 

No wiec ja sie pisze na 101% ! ! ! Te 3,3mm deszczu nie powinno byc problemem.

Tylko mam pytania...

1) ile czasu sie bedzie jezdzic? A koszt na glowe to pewnie wyjdzie w zaleznosci od tego ile osob bedzie chetnych.

2) czy mozna zabrac kumpla ktory tez by reflektowal na jezdzenie - wprawdzie nie jest forumowiczem, ale na codzien jezdzi hornetem i recze za niego :-)

To tyle ode mnie w zasadzie. Takze czekam na dalszy rozwoj sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się pytam czy tylko tyle...

NIE :!: :!: .Jak też się pisze.Tylko daj konkrety która godzina(może ok.11.00) i gdzie lecimy?(tam gdzie nas jeszcze nie było,a chyba nie ma takiego miejsca :mrgreen: ).Ja ma czas do 19.00-20.00.

 

Wiec jak. Sprawdzac pogode, zaklinac i sie decydowac co i jak.

To jest kawalek za dobczycami, wiec proponuje wyjechac z Krakowa kolo 10:00 (zeby wszyscy mogli dojechac i zeby nie zrywac sie bez sensu o 6rano w niedziele).

Myśle że nie ma się na czym zastanawiać-ja jestem za.Ja jade samochodem zabieram(Siaśke,Pavke,Dragona i Jacka-kolega Pavki on też będzie śmigał z nami na KTM),ewentualnie jak się jakieś miejsce zwolni to dam znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja niestety odpadam ;)

Chicken face - dziś taka pogoda, a tu w robocie trzeba siedzieć. Weekend się zapowiada jedwabiście, a mnie nie będzie, bo będe zaiwaniał 1000km tam i nazad puszką ;)

To jest niesprawiedliwe, niech mnie ktoś uszczypnie ! Ała !!

 

Nicto. Bawcie się dobrze i róbcie fotki !

Mam nadzieję, że sezon się jeszcze nie skończył !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie soboty - naprawdę fajnie by było wyjechać wcześnie, bo 18 godzina to mój absolutny deadline jeśli chodzi o powrót do Kraka i to zakładając, że na jakieś wdupczanko zatrzymamy się na trasie. Może po wycieczce wpadniecie na nasze granie? Dla największego jajcarza mogę zagrać slap-solo pod koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Matek !! :) Wiedziałem, że na Ciebie mozna liczyc :( no i prędkości będą fajne ;)

 

Może któraś z tras zaproponowanych przez Cosmo na zeszłą sobotę (niewykorzystane):

 

Propozycja nr 1:

Kraków => Myślenice => Rabka => Mszana => Szczawnica (Jaworki?) (do Szczawnicy można dojechać normalnie drogą krajową, albo przez Ochotnicę Dolną - tej drogi chyba nie ma na mapie, ale jest bardzo ładna) => Niedzica => Nowy Targ (Zakopiec?) => Czarny Dunajec => Przeł. Krowiarki => Zawoja => Wadowice albo Myślenice. Wychodzi ok 280km bez Wadowic, Ochotnicy i Zakopca.

 

Propozycja nr 2:

Do Niedzicy jak w opcji 1, potem Slovensko w kierunku Popradu, dalej na Zachód w kierunku Liptovskiego Mikulasa, potem Huty i Velke Borove, Chyżne, powrót Zakopianką albo przez przeł. Krowiarki. Ze 400 może się z tego zrobić.

 

Jakaś słowacja nie byłaby najgłupszym pomysłem ;)

 

Ale jak zawsze jestem otwarty na wszelkie propozycje !! Wschód też może być...

Myslę, że 11:00 byłaby git, kto chętny niech potwierdzi to się dogadamy gdzie i jak się umawiamy.

Filip co z Tobą ?? Sezon sie kończy...

 

Co do niedzielnego KaTeeMowania to możnaby z tego zrobić 4umowy piknik (jesli pogoda dopisze), bo widzę, że wielu widzów sie wybiera - a w takim razie grill byłby wskazany... ;) Może ktoś kto sie katamaranem wybiera mógłby wrzucić żelastwo do bagażnika?

 

Monka: gdybys chciał to ja mam drugi kask - duży, więc powinien spasować.

 

I 10:00 w niedzielę jest OK, faktycznie zrywanie sie rano w niedzielę to głupi pomysł.

W każdym razie ja sie piszę... może sie nie zabije na tych potworach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto sie katamaranem wybiera mógłby wrzucić żelastwo do bagażnika?

 

No ja deklarowalem sie wczesniej ze wezme grilla. Wiec mysle, ze dam rade :-) Tylko troche wegla by trzeba wiecej skombinowac.

 

Monka: gdybys chciał to ja mam drugi kask - duży, więc powinien spasować.

 

Ja tez mam w sumie taki kask to zadan specjalnych, wiec nie powinno byc problemu.Rozmiar XL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mi wszystko pasi jak najbardziej. Godzina 10.00 powiadacie... OK, ale w którym miejscu??

Ja jeszcze nie wiem czym jadę, ale to już jest moja osobista sprawa(trzeba nakłonić kogoś zeby po mnie wpadł) a jak nie to do kraka autobusem, a potem już ma mnie kto wziąć(nie Lukazzz ;) )

 

tak samo myślę, że choćby nawet 10 osób było, to Nam styknie 1 sprzęcior, bo przecież chyba nie jesteście takimi specami od jazdy w moto-crossie?? Ja przynajmniej mistrzem nie jestem, wręcz przeciwnie, kilka razy jeźdizłem tak w miarę, więc sądzę, ze szybko się zmacham...

Pomysł z Grilkiem IDEALNY, ale w atkim razie.... SKŁADKA na żarełko... i wtedy pytanko, czy któryś z Was kochani by się podjął kupienia mięcha(kiełbacha, bo poco coś droższego), pieczywka,musztarda+ketchup i jakieś picie, Myślę ze browce się odstawi jak macie amszynami wpaść ;) ...

 

Więc czekam na info, ja stawiam się bez problemowo... Tylko piszcie ile na łebka ma styknąć... KTM+grill lub sam grill...

I gdzie się spotykamy o te 10.00?? W końcu muszę tam z pod Makro dojechać ;) ...

 

No więc to już chyba wszystko z mojej strony, myślę, ze niemuszę Wam przypominać, żeby wziąć jakieś rzeczy zamienne, bo LEKKO się uwalimy :lol: jeżdżąc motorkami...

 

Pozdrowionko, Kuba 8)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z sobotą ??

Przepysznie umówiłem się z Ruffem w sobotę na telefon o 9 rano i zobaczymy co się zrobi.

 

Wstępny plan jest taki, że przylecimy do Cracka z Asterte, objedziemy okolicę z ekipą KRK, po czym udamy się do Gliwic na "Powtórkę z Rybnika".

Tamci się spotykają o 15 w Gleiwitz pod radiostacją.

Wieczorem popędzimy do domu.

Kto chce oczywiście, bo "powtórka z Rybnika" zostaje na noc w Pławniowicach nad zalewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...