Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ruff. Nic nie pisales ze chcesz. Po za tym musisz wykupic dodatkowe ubezpieczenie bo KTMy na gume ida z gazu

 

Czytaj dokładniej! Pisałem! Cofnij sie stronę to się przekonasz, że byłem przed Tobą ;)

A ze idą z gazu to bezpieczniej, więc w to mi graj ;) A ubezpieczeniach mi nawet nic nie gadaj, bo mam dość... przjebane gówno... nawet mi sie nie chce gadać o tym... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem niesmiało przypomnieć' date=' że w sobote ma być ładna pogoda (bez deszcu i temperatury ok 15 st C, a maksymalne nawet do ponad 20), więc wypadałoby się gdzieś przejechać...

Czy sa chętni ??[/quote']

Ja jestem chętny.

Oprócz tego chętnie pojadę gdzieś dziś, jutro, w sobotę, w niedzielę (zależnie od układów z KTM).

W sobotę mam czas do ok. 17 godziny. Jeśli w planie jest traska rekreacyjna, to mogę zabrać ze sobą mój ulubiony plecaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny.

Oprócz tego chętnie pojadę gdzieś dziś, jutro, w sobotę, w niedzielę (zależnie od układów z KTM).

W sobotę mam czas do ok. 17 godziny. Jeśli w planie jest traska rekreacyjna, to mogę zabrać ze sobą mój ulubiony plecaczek

 

Ja także dzisiaj koło 17:30, i w sobote jak będzie ładnie chciałbym gdzieś niedaleko i spokojnie polatać. Może gdziś w kierunach wschonich ?? tam mnie dawno nie było :mrgreen:

Jak by ktoś dziś był chętny pisać SMS - 607261596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to post nie na temat' date=' ale.....

 

Czy moze mi ktos z ekipy z Krakowa obejrzec moto??[/quote']

 

Chyba nima problemu ;) A gdzie to stoi? ;)

 

Moto stoi tutaj:

 

Skawina 10km od Krakowa możliwy transport. tel 695 727289, 502 262262

 

A link do ogloszenia jest tu:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33525646

 

PS.Wielikie dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem niesmiało przypomnieć' date=' że w sobote ma być ładna pogoda (bez deszcu i temperatury ok 15 st C, a maksymalne nawet do ponad 20), więc wypadałoby się gdzieś przejechać...

Czy sa chętni ??[/quote']

Ja jestem chętna na pośmiganie, zawsze jestem chętna ... :twisted: (jak tylko moja maszynka jest blisko mnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta !

 

Po pierwsze :

 

Moja eReFcia juz prawie odpicowana (60 ccm - smiechu warte ;) ) tak wiec

moze bym z kolegami gdzies jakies winkielki przeszlifowal ? Byle nie tak jak tydzien temu ;) ....

W sobote moge OD 13 a niedziela dowoli (moge tez zarzucic grila i wungiel na moj maaaly stelaz ;) ) .

 

Chetnie tez sie z wami zabiore na KaTeeMy, ale jeno jako widz, polukac troszke

 

 

 

Po drugie :

 

Co do SHIMMY ze Skawiny, bylem u niego w ta sobote, ale bynajmniej nie po Bandita.

Nieco oblukalem motorek ale tak baaaardzo pobieznie. Chcesz wiedziec wiecej to lap mnie na

GyGy.

 

 

No to Nerka !

 

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ale z Was kumple :!: :x :!:

Pavko biedny siedzi w domu, pewnie czyta jak się co chwila umawiacie na trasę, a żeby zaglądnąć do niego, odwiedzić, to nikt nie pomyśli :!: ;) :!:

A gro z Was podobno z Krakowa. Niedobrze... :ehz: Tak strasznie daleko jest do niego :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do KTMow!!!

to jutro tam zadzwonie i sie dowiem co i jak i kiedyi za ile i czemu tak drogo ;)

potem dam info i wtedy juz sie konkretnie umowimy

widze ze znajdzie sie co najmniej 6 chetnych wiec koszty nie powinny przekroczyc 50zl/kask.

(nie mam tu kasku,ale mysle ze jakis sie znajdzie ;) )

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze znajdzie sie co najmniej 6 chetnych wiec koszty nie powinny przekroczyc 50zl/kask

 

OK, ja potwierdzam swoja "rezerwacje". Koszta najlepiej jak najnizsze, bo jeszcze musze kawalek dojechac :-) Tylko jest jedno "ale" - wlasnie zajrzalem na prognoze na onecie i generalnie :-( http://pogoda.onet.pl/0,947,38,miasto.html , rowniez tu http://www.wetteronline.de/city/12566v.htm zapowiadaja dosyc spore opady, a ta prognoza raczej rzadko zawodzi.

29 mm, to dosyc spora ilosc opadow, takze nieciekawie. Choc pogoda zmienna jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...