Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko

chodzilo mi tylko o to, zeby nie dyskryminowac motocyklistow na slabszych sprzetach. jak mowi stare przyslowie: "nie wazne jest czym jezdzisz - wazne ze jezdzisz".;)

choc rozumiem tez ze czasem chce sie "podzidowac" ale wg mnie na nasze umiejetnosci i nasze drogi, to pojemnosc sprzeta ma drugorzedne znaczenie ;)

 

chyba troche mi smutno,ze nie bylo ostatnio jakiejs wycieczki w wiekszym gronie. no wiec?? :?: :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche mi smutno,ze nie bylo ostatnio jakiejs wycieczki w wiekszym gronie. no wiec??  

Jakaś propozycja?Można by był duższą traske zorganizować(po latac po Słowacji i zameczki po zwiedzać,lub zrobić ostrą wyprawe do Lwowa(tylko posuje raniutko wyruszyć po w jedną strone jest 320km :? )Jak sie postaramy to damy rade ;)

 

p.s jak wam moje pomysły nie pasują to się dostosuje do waszych :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub zrobić ostrą wyprawe do Lwowa(tylko posuje raniutko wyruszyć po w jedną strone jest 320km  )

szczerze to wydaje mi sie ze do Lwowa nie ma sensu

1 - granica - co najnmniej godzina w jedna strone jak nie wiecej

2 - trzeba tam bardzo, ale to bardzo uwazac na dziury (bylem, widzialem)

3 - Lwow i jeden dzien to nie ma sensu - za duzo do zwiedzania;

Ale moze jakis Sandomierz albo Kazimierz?

 

co do spotkania - mi obojetnie, choc na barciach beda dzis tlumy ;) a co - osada sie nie podoba?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze jakis Sandomierz albo Kazimierz?

 

Sandomierz moze być,w Kazimierzu już byliśmy.A dzisiaj Osada? Czy Braciach(a gdzie to jest :? ).

p.s dziś piękna pogoda leca zaraz na Słowacje,wieczorkiem wpadam do Krakowa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za spotkaniem na barciach. Propnuje koło godz. 19

 

Informacja dla Mateusza - Barcie są przy wylocie na Warszawe, na ostatnich światłach skrącasz w prawo (chyba jest drogowskaz "Batowice", droga jest w remoncie) i po 20m jeszcze raz w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopcy, jechal ktos z was dzis przed 8 godzina przez Miechów?

bo widzialem kogos w kamizeli naszej na jakims 2T (niejestem pewny ale mi to na Jawe lub CZ 350 wygladalo)

padalo dosc mocno wiec sie nie zdazylem przyjrzec i nie odczytalem nicka na kamizeli ;)

moto mialo gmole i swiecilo mocno lampom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysł ze zlotem w Woszczycach k. Katowic (18-19.09). Byłem tam 2 lata temu i było super, spoko zwierzacko-rodzinny klimat   :mrgreen:

 

ja bym z chęcią sie wybrał...ale niestety wypłate odbieram dopiero w poniedziałek a zalełem moto za osatnią kasa ;)

 

jest gdzieś jakiś kalendarz zlotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysł ze zlotem w Woszczycach k. Katowic (18-19.09). Byłem tam 2 lata temu i było super, spoko zwierzacko-rodzinny klimat

Hej,jak nikt z chłopaków w weekend nie wymyślą,to śię może wybiore.

Narazie jutro lecimy w Bieszczady(powrót w piątek).Zbiórka w Myślenicach o 12.00(na placu z kąt odjeżdzają BUSY)-chętnych zapraszam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jutro lecimy w Bieszczady(powrót w piątek).Zbiórka w Myślenicach o 12.00(na placu z kąt odjeżdzają BUSY)-chętnych zapraszam

 

Więcej info w topicu:

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=18297

 

Zdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...