Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka !

jeżeli pogoda dopisze to może wyjazd na Soline (28-29.08.04).Przekimać się pod namiotem lub w domku(cena jeżeli dobrze pamiętam to 25 zł od osoby) i w niedziele wrócić.Możemy uderzyć do Zakopanego(poskaczemy troszke po górkach)' date='lub do kopalni soli w Wieliczce.Jeżeli macie jakieś inne plany co do wycieczki to jestem otwarty na propozycje.[/quote']

 

Też bym się pisał na jakiś niedaleki wypadzik w sobote lub niedziele, ale moze juz nie Zakopane, bo juz kilka razy w tym sezonie tam bylismy. Wykombinujta cos innego.

 

p.s 3-4.09 ODBYWA ŚIĘ MOTO BAZAR W ŁODZI.LECE TAM SAMOCHODEM MAM DWA MIEJSCA WOLNE(4.09-SOBOTA).KOSZT OD OSOBY OK.25ZŁ.

Zdaje sie, ze w tym wlasnie czasie odbywa sie zlocik pt. Sladami Boruty III w Borkowie kolo Lodzi.

Mozna by polaczyc przyjemne z pozytecznym i skoczyc tam jednak na moto.

Ja jeszcze nie jestem pewny, ale mozliwe, ze sie wybiore.

 

Zdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wycieczkę, to nam pasuje tylko sobota - w niedzielę Pavka ma dyżur :(

Wybieramy się na ten zlot "śladami Boruty"- to pierwszy weekend września. DORKA- jasne, że wypadałoby pojechać razem! Ale co taka słaba reprezentacja Małopolski?

na "kolę" też się chętnie wybierzemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy w sobote lub niedziele ( jak bedzie pogoda ) do Ostrawy ( Czechy)

na miedzynaraodową wystawę akwarystyczną i oknkurs Dyskowców ( to takie ryby)

a za tydzien jak sprzedamy na weekend Ole dziadkom to jedziemy do Borków...

na Osade tez przyjedziemy jak sue wyklaruje konkretny termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się nie możecie zdecydować.

 

Skoro chcecie jechać niedaleko, widzę, że odpowiada wszystkim jeden dzień (dwa, to już nie wszyscy), Zakopiec był, choć w tamten rejon coponiektórych ciągnie, miejsca konkretnego do zacumowania brak, to ja proponujęprzejechać siedo Bukowiny Tatrzańskiej, do cukierni o pięknie brzmiącej nazwie "Łasuch" na jedyne w swoim rodzaju, wyśmienite, wręcz cudowne w smaku ciastka! Polecam zwłąszcza babeczki z owocami - nie ma równych w całej Polsce!

 

To jak? Sobota rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraków na Bp kolo zakopianki, 9 rano, sobota,.

 

No to, szykować się na ekspansję Łasucha! :twisted:

Mam tylko nadizeję, że jak pogoda będzie nie najlepsza, to też ktoś przyjedzie. W końcu tu chodzi o słodycze!!

 

Tak w ogóle, to dziękuję tym co byli za wspaniały zlot słowacki! Co jak co, ale na brak wszelakiego rodzaju atrakcji ( :twisted: ) nie mogłam narzekać. Kto nie był, niech wyrywa kłaki z głowy, bo było świetnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraków na Bp kolo zakopianki' date=' 9 rano, sobota,. [/quote']

Czyli znowu Zakopianka... ech... Wy to chyba lubicie :clap:

 

No to' date=' szykować się na ekspansję Łasucha! :twisted:

Mam tylko nadizeję, że jak pogoda będzie nie najlepsza, to też ktoś przyjedzie. W końcu tu chodzi o słodycze!![/quote']

Jak drogi będą suche i deszcz nie będzie wisiał w powietrzu, to jestem gotów się stawić w wiadomym miejscu w Skomielnej Białej o godzinie 10:00, w ilości prawdopodobnie 2 moto, a może i więcej.

No chyba, że mam zabrać jakiś sympatyczny plecaczek, to mogę się pofatygować do Krakowa, ale na 9:00 to może być ciężko :(

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze w tym wlasnie czasie odbywa sie zlocik pt. Sladami Boruty III w Borkowie kolo Lodzi.

Mozna by polaczyc przyjemne z pozytecznym i skoczyc tam jednak na moto.

Ja jeszcze nie jestem pewny, ale mozliwe, ze sie wybiore.

no w sumie?Dobry pomysł,jak nie uzbieram kompleciku osób do samochodu to lece na zlocik ER-5 i przy okazji bazarek zalicze :clap: (w piątek 3.09 jestem wolny od godz. 15.00).Wiecie coś o tym zlocie(ile wjazd,namiocik czy domki,jak wygląda sprawa z punktami gastronomicznymi :mrgreen: ,itd)

 

A co weekendu 28,29-08 to może jednak nie Bukowina Tatrzańska(np.jakieś sympatyczne jeziorko) i nie tak wcześniej(ja kończe prace o 6.00-muszę sie troszke przespać-albo was będę gonił póżniej :( )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co weekendu 28' date='29-08 to może jednak nie Bukowina Tatrzańska(np.jakieś sympatyczne jeziorko) i nie tak wcześniej[/quote']

 

Coś się obawiam, że nasze umawiania i tak pokrzyżuje pogoda, ale abstrakując od niej to jesli nie Bukowina to może Czorsztyn (i górki i jeziorko :( Jest tam całkiem fajna zjeżdżalnia grawitacyjna (w Kluszkowcach na górze Wdżar). Tak mi sie pomyslało... Nie blisko i nie daleko, i górki i jeziorko - dla każdego coś miłego...

No i faktycznie może nie tak wczesnie rano... Ale mogę się zmusić jeśli trzeba... :(

 

P.S. Oby nie było tak, że straszny udział w dyskusji biorę, a potem sie nie stawię, bo mi płuca przez gardło wyjdą... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może faktycznie na północ.Trase Pavka(jeszcze jej nie zrobiliśmy)

mianowicie:Słomniki,Miechów,Jędrzejów,Pińczów,Kazimierza Wilelka(do zwiedzenia:klasztor bożogrobowców,zamek na mirowie,

opactwo cystersów,rez.skowronno,kość.reformatorów,rez.stepowy,kolegiata,kość.franciszkanów,pałac klasycystyczny)-troszke tego jest.Trasa ok 230km.

p.s oj ta pogoda :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może  faktycznie na północ.Trase Pavka(jeszcze jej nie zrobiliśmy)

mianowicie:Słomniki,Miechów,Jędrzejów,Pińczów,Kazimierza Wilelka(do zwiedzenia:klasztor bożogrobowców,zamek na mirowie,

opactwo cystersów,rez.skowronno,kość.reformatorów,rez.stepowy,kolegiata,kość.franciszkanów,pałac klasycystyczny)-troszke tego jest.Trasa ok 230km.

p.s  oj ta pogoda :(  

Pozdrawiam

 

Radziłbym Wam jechac na zamek Krzyż - Topór w Ujeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym Wam jechac na zamek Krzyż - Topór w Ujeździe.

to znaczy że znowu bojkotujesz naszą wycieczkę ?:( :clap:

Jedźmy gdzie tam chcecie, tyko prośba do Matka - weźmiesz znowu Ulę i pożyczysz kask? Jeśli trasa ma być długa to trzeba by wyjechać odpowiednio wcześniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...