Skocz do zawartości

kufer a chopper....pasuje??


motorbiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do choppera pasuje jak Lepper do stanowiska v-ce premiera.

Do cruisera (jak XVS Drag Star) uważam, że może być OK.

Wszystko kwestią dopasowania wysokości montażu, kształtu kufra i użytych materiałów.

W Dragusi miałem kufer na bagażniku za s.barem i nie raziło a wręcz się podobało. Zresztą dzięki temu wg mnie i tylne oparcie dla plecaczka (lub potomka) lepiej się kadrowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonny"Do cruisera (jak XVS Drag Star) uważam, że może być OK"

 

Może w tej jednej kwestii należę do bezwzględnych purytan , bo nawet z tym zdaniem się nie zgadzam, aby plastyki pasowały, to moim zdaniem musi być cały kpl.(począwszy od owiewki) i tylko wtedy wyglada to dobrze(Yamaha Royal Star Venture, HD Elektra) , co w zasadzie oznacza ,ze we własnym zakresie jest to gra niewarta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada marnie. nie pasuje do lini i stylu motocykla.

ale jesli ktos sie chce wybrac w dalsza podroz, potrzebuje miejsca i montuje takie cos na te podroz, a po miescie lansuje sie bez, to wcele nie uwazam tego za zly pomysl. dla odrobiny komfortu w podrozy ludzie potrafia zakladac worki na na smieci zeby ich deszcz nie zalal, wiec taki kuferek to nic strasznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonny"Do cruisera (jak XVS Drag Star) uważam, że może być OK"

 

Może w tej jednej kwestii należę do bezwzględnych purytan , bo nawet z tym zdaniem się nie zgadzam, aby plastyki pasowały, to moim zdaniem musi być cały kpl.(począwszy od owiewki) i tylko wtedy wyglada to dobrze(Yamaha Royal Star Venture, HD Elektra) , co w zasadzie oznacza ,ze we własnym zakresie jest to gra niewarta świeczki.

 

Sorry, zapomniałem dodać że kufer stanowił komplet z sakwami i też był ze skóry :buttrock:

Co do reszty w pełni sie zgadzam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... no nieeee, kufer jest z całkiem innej bajki niż coperek, Kto chce mieć praktycznie i dobrze pozamykane i plastikowo niech kupi kredens.

Armatura to pewien styl, pewne wyczucie.

Jeśli idzie o mnie to nie, nie ....... i jeszcze raz nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preedom właśnie takie kufry tylko czarne mam przy virażce i bardzo dobrze sie komponuja z reszta motocykla ale to oczywiscie rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje :) Grzber widzialem wieeeele ciezkich maszyn z kuframi począwszy od VL a skonczywszy na HD i zapewniam Cie miały styl ,smak i wyczucie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...